RX450h UK

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX

RX450h UK

Postprzez ppprzeemeek » 5 wrz 2020, o 14:44

Cześć,pytanie o pneumatyke...czy duża różnica jest w komforcie pomiędzy takim a takim...mieszkam w UK i szukając tutaj auta zauważyłem śmieszną zależność jak auto jest wyposażone w hmm szklany dach to nie ma pneumatyki...wersja jakiej szukam to S-EL w europie to pewnie inaczej będzie... Chce taką ze względu na siedzenia z większą regulacją,robię długie trasy i lubię mieć podparte uda...i każda wersja wyposażenia oznaczona w ten sposób ma takie siedzenia i właśnie albo szklany dach albo pneumatyczne zawieszenie, nigdy razem.. Chciałbym i to i to, stara pali jak smok w aucie i szyberdach jest mi potrzebny żeby przeżyć a i chciałbym mieć też miękko...obecnie mam w221 z 2013roku i jest całkiem przyjemnie tylko jest to mega nie praktyczne auto,zmęczyło mnie już ostatecznie gdy musiałem taksówkę wyzywać żeby telewizor do domu zawieźć, przyjechał passat w kombi i połknął TV...
Planuje kupić auto do 2012 roku z tym starym przodem jeszcze... Hmm trochę się rozpisałem a pytanie jedno i proste, czy jeśli bys prowadził auto i nie widział jakie zawieszenie ma czy od razu poczujesz różnice??
No i czy można spotkać szklany dach i pneumatyke?
Dzięki, pozdrawiam wszystkich którym się chciało czytać
ppprzeemeek
Nowy lex user

Model Lexusa: rx450h

RX450h UK

Postprzez gregski » 9 wrz 2020, o 10:03

Roznica jest o tyle istotna, ze mozesz opuscic auto i zredukowac typowe dla wysokich aut “rzucanie” na boki buda.
gregski
Lex user

Model Lexusa: RX450h

Powrót do Lexus RX