mk II - RX330 vs RX350 vs RX400h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: mk II - RX330 vs RX350 vs RX400h

Post autor: carinus »

Żadne auto nie jest i nie będzie idealne.Lexus może ma wyższe ceny części zamiennych,jednak częstotliwość ich wymiany jest naprawdę nieporównywalna do ogółu aut z tego segmentu.Nie bez przyczyny ten akurat model został w swoim czasie okrzyknięty najmniej problemowych samochodem.Wszystkie samochody zajechane przed sprzedażą będą pułapką i wieczną skarbonką,dlatego szczególnie teraz można spokojnie porozglądać się za jakimiś okazjami i porządnie przetrzepać w ASO przed zakupem.
Odnośnie tego że lexów jest na rynku mniej nie oznacza że mniej będzie informacji o typowych usterkach.Uwierz mi,że gdyby było tak źle to nawet kilku posiadaczy tego modelu,wysmarowało by postów dotyczących usterek na kilka stron.
Awatar użytkownika
RealLife
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2020, o 17:53
Model Lexusa: RX
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: mk II - RX330 vs RX350 vs RX400h

Post autor: RealLife »

No spoko, jednak mnie się marzy, żeby kilku posiadaczy RX np. wylistowało historię serwisu, jak ja to zrobiłem ze 3 posty wyżej dla subaru.

P.S. Posiadacze beemwu też są zachwyceni swoimi autami i żaden na codzień nie powie ile kasy umoczył w swoje cacko, ale jeżeli już któryś się wyłamie, to się okazuje, że kwoty rzędu 20kpln na naprawy przez 1-2 lata to standard (w 6-10 latkach). Dla nich to normalka i kolejne auto to oczywiście też beemwu, bo najlepsze. A jak się dorobią - to nówka z salonu: wyjeżdża za bramę, za minutę wraca do aso a na metce w kibel wylatuje 50-100 kpln (jakby się jednak rozmyślił i chciał fury pozbyć).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości