Padajace cewki is200

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS

Padajace cewki is200

Postprzez Hanara » 25 lip 2016, o 08:12

Chłopaki mam problem nie wiem czy powinienem pisać tutaj czy założyć nowy temat. Mam tego po prostu dosyć - dzieje się to już 3ci raz. Założyłem miesiąc temu gaz. I co się dzieje. Za każdym razem - dosłownie za każdym razem kiedy mam mało gazu w butli (a zdarzyło mi się to 3razy) bo zawsze dotankowywałem zanim wyjeździłem gaz. Pada mi cewka zapłonowa. Co może być problemem? Jakieś zwarcie, czy za mało sprężony gaz? Czy może wadliwa instalacja? 3Ci raz miałem mało gazu w butli i 3ci raz padła mi cewka zapłonowa?? Nie jestem milionerem żeby od tak raz na 2 tyg. płacić za nową cewkę, ktoś ma jakiś pomysł? Jakąś wskazówkę??
Hanara
Nowy lex user

Model Lexusa: is 200

Re: is200 - słaba klima/ szybkie nagrzewanie sie

Postprzez gmiter » 25 lip 2016, o 08:50

Hanara napisał(a):Chłopaki mam problem nie wiem czy powinienem pisać tutaj czy założyć nowy temat.

No trochę nie ten temat.
gmiter
Lex Driver

Model Lexusa: IS300

Re: is200 - słaba klima/ szybkie nagrzewanie sie

Postprzez endrju1 » 25 lip 2016, o 09:30

Hanara napisał(a):Chłopaki mam problem nie wiem czy powinienem pisać tutaj czy założyć nowy temat. Mam tego po prostu dosyć - dzieje się to już 3ci raz. Założyłem miesiąc temu gaz. I co się dzieje. Za każdym razem - dosłownie za każdym razem kiedy mam mało gazu w butli (a zdarzyło mi się to 3razy) bo zawsze dotankowywałem zanim wyjeździłem gaz. Pada mi cewka zapłonowa. Co może być problemem? Jakieś zwarcie, czy za mało sprężony gaz? Czy może wadliwa instalacja? 3Ci raz miałem mało gazu w butli i 3ci raz padła mi cewka zapłonowa?? Nie jestem milionerem żeby od tak raz na 2 tyg. płacić za nową cewkę, ktoś ma jakiś pomysł? Jakąś wskazówkę??

Czy pada zawsze ta sama cewka (na tym samym cylindrze?) próbowałeś zamieniać cewki miejscami?
endrju1
Lex Master

Model Lexusa: is200

Powrót do Instalacje Gazowe