Padajace cewki is200

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Hanara
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2016, o 17:31
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Padajace cewki is200

Post autor: Hanara »

Chłopaki mam problem nie wiem czy powinienem pisać tutaj czy założyć nowy temat. Mam tego po prostu dosyć - dzieje się to już 3ci raz. Założyłem miesiąc temu gaz. I co się dzieje. Za każdym razem - dosłownie za każdym razem kiedy mam mało gazu w butli (a zdarzyło mi się to 3razy) bo zawsze dotankowywałem zanim wyjeździłem gaz. Pada mi cewka zapłonowa. Co może być problemem? Jakieś zwarcie, czy za mało sprężony gaz? Czy może wadliwa instalacja? 3Ci raz miałem mało gazu w butli i 3ci raz padła mi cewka zapłonowa?? Nie jestem milionerem żeby od tak raz na 2 tyg. płacić za nową cewkę, ktoś ma jakiś pomysł? Jakąś wskazówkę??
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: is200 - słaba klima/ szybkie nagrzewanie sie

Post autor: gmiter »

Hanara pisze:Chłopaki mam problem nie wiem czy powinienem pisać tutaj czy założyć nowy temat.
No trochę nie ten temat.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: is200 - słaba klima/ szybkie nagrzewanie sie

Post autor: endrju1 »

Hanara pisze:Chłopaki mam problem nie wiem czy powinienem pisać tutaj czy założyć nowy temat. Mam tego po prostu dosyć - dzieje się to już 3ci raz. Założyłem miesiąc temu gaz. I co się dzieje. Za każdym razem - dosłownie za każdym razem kiedy mam mało gazu w butli (a zdarzyło mi się to 3razy) bo zawsze dotankowywałem zanim wyjeździłem gaz. Pada mi cewka zapłonowa. Co może być problemem? Jakieś zwarcie, czy za mało sprężony gaz? Czy może wadliwa instalacja? 3Ci raz miałem mało gazu w butli i 3ci raz padła mi cewka zapłonowa?? Nie jestem milionerem żeby od tak raz na 2 tyg. płacić za nową cewkę, ktoś ma jakiś pomysł? Jakąś wskazówkę??
Czy pada zawsze ta sama cewka (na tym samym cylindrze?) próbowałeś zamieniać cewki miejscami?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości