GZW Obudowa i tuning Zbrosławice OPINIE?

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Sebax
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 3 sie 2016, o 11:23
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

GZW Obudowa i tuning Zbrosławice OPINIE?

Post autor: Sebax »

Witam,
rozważam założenie instalacji właśnie w GZW Odbudowa i tuning Zbrosławice. Wiem, że były is-y właśnie w tym zakładzie. Poszukuje osób które mogłyby mi doradzić czy LPG u nich bd dobrze założone i dobrane? Pare lat temu miałem gaz który był źle dobrany co skutkowało wymianą wszystkich szklanek :/ chciałbym uniknąć ponownej sytuacji.
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: GZW Obudowa i tuning Zbrosławice OPINIE?

Post autor: bulikcbr »

ja najpierw zagazowałem u nich is200 jeździłem 5 lat około 70tyś wymieniłem chyba 4 cewki i więcej problemów nie było.Teraz zagazowałem u nich RX400 i jak na razie też problemów nie ma. Osobiście polecam
ravenboy
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 20 lip 2016, o 10:25
Model Lexusa: GS450h mkIV
Skąd:: Sanok
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Re: GZW Obudowa i tuning Zbrosławice OPINIE?

Post autor: ravenboy »

Wiem że temat już ma 2 lata. ... ale
Polecam gorąco pana Sebastiana z GZW. Wystroił mi instalkę w IS300 perfekcyjnie. ( sonda szerokopasmowa w wydech + 2,5h jazdy po autostradzie)

I nie ma się co bać reduktorów Magic bo od dawna są już poprawione. Do mocnych silników jako jedne z nielicznych zachowują stabilność temperaturową przy dużych wydatkach gazu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości