[IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANIA

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
KRYSPIN

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: KRYSPIN »

W sumie zamiast kilometrów węży lepiej było dać krócej, a parę puścić w kompensację, inne rozdzielacze i trójnik.

A przy tej ilości spagetti to powodzenia życzę w pracach remontowo naprawczych, że o regulacji zaworów nie wspomnę :mda:
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: lukas78 »

Is200 pisze: P.S. kolego lukas 78 emulator wskaźnika paliwa to koszt ok 80 zł a zamontować to możesz sobie sam - chyba, że nie przeszkadza Tobie opadająca wskazówka PB, i masz jako takie pojęcie o lutowaniu.
Dodatkowo wyczyść przepustnicę bo widzę, że lekko zasyfiona.
Jeśli któryś z kolegów będzie na zlocie to chętnie posłucham kilku wskazówek, bo z zamiłowania lubię pomajsterkować w aucie i lutować również potrafię.
Przepustnica zgadza się - jest lekko zasyfiona, ale wtedy nie miałem zbytnio czasu na jej czyszczenie - w przyszłym tygodniu będę ją czyścił, bo już lekko obroty czasami falują.

ps.Kolego KRYSPIN jeśli robiłeś IS chętnie zobaczę jak można to zgrabniej zrobić.
Dzięki za wszystkie opinie :piwo:
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
KRYSPIN

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: KRYSPIN »

Hej,
Niestety fotkami z montażu IS200 nie dysponuję. Trzeba by się kiedyś spotkać, i obgadać temat na bieżąco.

Jak wyczyścisz przepustnicę nie zapomnij jej zaadaptować :dirol:
LPGK

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: LPGK »

KRYSPIN pisze:Hej,
Niestety fotkami z montażu IS200 nie dysponuję. Trzeba by się kiedyś spotkać, i obgadać temat na bieżąco.

Jak wyczyścisz przepustnicę nie zapomnij jej zaadaptować :dirol:
Najlepiej daj foty powiedz jak zrobić a na koniec dostaniesz opierd... że wcale nie masz racji :lol: ;)
KRYSPIN

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: KRYSPIN »

LPGK pisze:
KRYSPIN pisze:Hej,
Niestety fotkami z montażu IS200 nie dysponuję. Trzeba by się kiedyś spotkać, i obgadać temat na bieżąco.

Jak wyczyścisz przepustnicę nie zapomnij jej zaadaptować :dirol:
Najlepiej daj foty powiedz jak zrobić a na koniec dostaniesz opierd... że wcale nie masz racji :lol: ;)
to fakt na tym forum panuje dziwna atmosfera, jak radzisz i to nawet dobrze to :lame:

napiszesz się a potem ktoś ci nawsadza, że przecież mega kupa nie jest zła.... a twoje wywody obijają się o poziom samouwielbienia :biggrin2: :laugh1:

no szału ni ma dupy nie urywa, ale skoro jesteś Pan zadowolony z tak a nie inaczej wykonanej instalacji LPG bo pali mało LPG więcej popija Pb i w ogóle auto przełącza się na LPG i jedzie, checkiem nie wali częściej niż raz w tygodniu to już jest LPG pierwsza klasa....

pisać czy :beach: oto jest pytanie...
lukas78 pisze: Przepustnica zgadza się - jest lekko zasyfiona, ale wtedy nie miałem zbytnio czasu na jej czyszczenie - w przyszłym tygodniu będę ją czyścił, bo już lekko obroty czasami falują.
i jak by tu nie patrzeć znów od dupy strony, najpierw montaż regulacja LPG potem falowanie obrotów i czyszczenie przepustnicy

czy mi się wydaję czy wypadało by przepustkę podczas montażu przed regulacją wyczyścić :fiu:
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: lukas78 »

KRYSPIN pisze:
LPGK pisze:
KRYSPIN pisze:Hej,
Niestety fotkami z montażu IS200 nie dysponuję. Trzeba by się kiedyś spotkać, i obgadać temat na bieżąco.

Jak wyczyścisz przepustnicę nie zapomnij jej zaadaptować :dirol:
Najlepiej daj foty powiedz jak zrobić a na koniec dostaniesz opierd... że wcale nie masz racji :lol: ;)
to fakt na tym forum panuje dziwna atmosfera, jak radzisz i to nawet dobrze to :lame:

napiszesz się a potem ktoś ci nawsadza, że przecież mega kupa nie jest zła.... a twoje wywody obijają się o poziom samouwielbienia :biggrin2: :laugh1:

no szału ni ma dupy nie urywa, ale skoro jesteś Pan zadowolony z tak a nie inaczej wykonanej instalacji LPG bo pali mało LPG więcej popija Pb i w ogóle auto przełącza się na LPG i jedzie, checkiem nie wali częściej niż raz w tygodniu to już jest LPG pierwsza klasa....

pisać czy :beach: oto jest pytanie...
lukas78 pisze: Przepustnica zgadza się - jest lekko zasyfiona, ale wtedy nie miałem zbytnio czasu na jej czyszczenie - w przyszłym tygodniu będę ją czyścił, bo już lekko obroty czasami falują.
i jak by tu nie patrzeć znów od dupy strony, najpierw montaż regulacja LPG potem falowanie obrotów i czyszczenie przepustnicy

czy mi się wydaję czy wypadało by przepustkę podczas montażu przed regulacją wyczyścić :fiu:
Podczas montażu lpg (około 18 miesięcy temu) przepustnica była w nienagannej czystości (czytaj - nie wymagała czyszczenia).

ps. tak się składa, że narazie to Wy się sami nakręcacie (czyżby udzielał się Wam często panujący na lpg-forum "chory" klimat?) - bo nic o żadnym opier... nie pisałem ;) - sorry za off-top.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: dead_beat »

lukas78 pisze: ps. tak się składa, że narazie to Wy się sami nakręcacie (czyżby udzielał się Wam często panujący na lpg-forum "chory" klimat?) - bo nic o żadnym opier... nie pisałem ;) - sorry za off-top.
he mi też się tak wydaje...
może przyznam racje wtedy kiedy zacznie mi coś nie tak działać z LPG jak powinno, ale na razie się nie zanosi ;)
KRYSPIN

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: KRYSPIN »

dead_beat pisze:
lukas78 pisze: ps. tak się składa, że narazie to Wy się sami nakręcacie (czyżby udzielał się Wam często panujący na lpg-forum "chory" klimat?) - bo nic o żadnym opier... nie pisałem ;) - sorry za off-top.
he mi też się tak wydaje...
masz rację wydaje ci się :mrgreen:

trzeba by zajrzeć mocniej i głębiej do śmietnika, żeby przytoczyć kilka fajnych epitetów skrzętnie sprzątniętych... :pala:

pozdro
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: konik_80 »

Panowie proponuje wrócić do tematu - są fotki - komentarze na temat montażu i tyle a nie jakieś dziwne dalsze dyskusje
Awatar użytkownika
rafi440
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 16 cze 2012, o 18:00
Model Lexusa: Is 300 SC
Skąd:: JGG
Kontakt:

Re: [IS200] FOTY INSTALEK , PODPOWIEDZI I CIEKAWE ROZWIĄZANI

Post autor: rafi440 »

Witam

ja też postanowiłem dodać fotki swojej instalacji
Załączniki
Zdjęcie0062.jpg
zdjęcie0064.jpg
zdjęcie0063.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości