Pytania co do zestawu Lexus is 200

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
Is200
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 17 paź 2011, o 19:00
Model Lexusa: IS200
Skąd:: za rogiem
Kontakt:

Re: Pytania co do zestawu Lexus is 200

Post autor: Is200 »

Jaka butla wchodzi podałem wyżej, lubryfikacja to dobra dla ped.... żeby mieli dobry poślizg, a tobie to tylko kolektor dolotowy zawali - zbedna i nikomu niepotrzebna wydumka. Wtryski gazowe pojedyncze jak najbliżej benzynowych, króćce gzowe wiercone pod tym samym kątem co benzyna, przewód faro 13 mm to chyba az za nadto ale to drogie nie jest więc nie zaszkodzi.
wybuch
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 7 mar 2012, o 21:35
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Pytania co do zestawu Lexus is 200

Post autor: wybuch »

obił mi się jeszcze o ucho temat jakichś "klapek" w kolektorze. O co kaman z tym i jaki to ma ew. wpływ na instalkę?,jakby ktoś mógł mi mógł wyłożyć,to będę spokojniejszy ;)
Awatar użytkownika
KS 200
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2010, o 03:22
Model Lexusa: IS 200 Sport
Skąd:: gdzieś na wyspach :)
Kontakt:

Re: Pytania co do zestawu Lexus is 200

Post autor: KS 200 »

Is200 pisze:...
- butla w koło 600x220 z zaworem w odpowiednim kierunku- zawór od strony zderzaka, (jak byś się uparł to wejdzie butla 630x250)tylko podłogę wzmocnij bo blaszka cieniutka.
-...
z tym wzmocnieniem to mówisz o dnie bagażnika (wnęka na zapas) ?
Jak i czemu trzeba ja wzmacniać przy wyborze większej butli?
wisniowy
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 3 lut 2011, o 18:49
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Pytania co do zestawu Lexus is 200

Post autor: wisniowy »

Is200 pisze:Kolego wrzuć sobie to i zapomnij że masz gaz:
- Stag 300-6 ISA2 - chyba że masz chęć potestować nowinkę TECH-a (ale tego za wielu jeszcze nie montuje) ,
- butla w koło 600x220 z zaworem w odpowiednim kierunku- zawór od strony zderzaka, (jak byś się uparł to wejdzie butla 630x250)tylko podłogę wzmocnij bo blaszka cieniutka.
- wlew pod klapką
- przewody Faro zamiast miedzi
- reduktor KME Silver/ac r01 do wyboru
- Hana CZERWONA pojedyncza
- filtr fazy lotnej "szklany"

Do tego kolektor zdjęty do wiercenia, wszystko ładnie schludnie poukładane pod maską i latasz bez problemów.
A i jeszcze jedno - nie pozwół ciąć wiązki gdzieś przy wtryskiwaczach i w innych dziwnych miejscach bo to łądnie się wpina zaraz przy gnieździe komputera w puszcze). Wiem, że ciężko ci będzei wywalczyć to co Ci podpowiedziałem, bo gro druciarzy uważających się za fachofffcuff w dziedzinie lpg leci na ilość nie na jakość, ale jak chcesz to Ci podpowiem gdzie możesz taki zestawik zaaplikować fachowo - podaj skąd jesteś to Ci kogoś polecę.
Wiec taki zestaw bedzie siedzial od przyszloego czwartku dam znac jak co sie sprawuje :hobby:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości