Gaz do IS300???

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

carsik pisze:nie potrafię znaleźć źródełka ale gdzieś mi taka informacja wpadła w oko, wystarczy nawet się im przyjrzeć.

A co chcesz od Hany? Jakie sprawia problemy, bo jak na razie nie znalazłem jej słabych punktów a trochę instalek porobiłem. W tym w moim uturbionym pojeździe gdzie na wolnych musi schodzić do 2ms a czasem polać solidnie :biggrin2:

To, że jest to podróba keihina to się zgodzę, ale nie na żadnej licencji ;) .
Keihin jest szybszy, stabilniejszy wielu warunkach a to nie mało.
To, że hana jest ok to już powiedziałem ale do keihina jej brakuje.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: carsik »

ja nie zauważyłem problemów w działaniu Hany. Tak czy inaczej, prezentuje bardzo rozsądny stosunek kosztów do jakości, szczególnie że nie trzeba stosować listwy tylko można umieścić wtryski blisko głowicy.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

carsik pisze:ja nie zauważyłem problemów w działaniu Hany. Tak czy inaczej, prezentuje bardzo rozsądny stosunek kosztów do jakości, szczególnie że nie trzeba stosować listwy tylko można umieścić wtryski blisko głowicy.
To już co innego, przecież cały czas piszę, że hana jest ok w szczególności jeśli chodzi o stosunek cena/jakość o którym wspominasz, ale nie jest wtrysk na licencji keihina a jego podróba, która jakościowo jest gorsza ale też sporo tańsza ;)
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: carsik »

nie wiem co masz do ich jakości i próbuję się tego dowiedzieć. Może nie jest to jakiś kosmos ale jak sie podliczyłem to zamontowaliśmy ponad 50 instalek, głównie w 6 i 8 cylindrowych silnikach, czyli całkiem sporo wtryskiwaczy i jak do tej pory nic, nie było ani sztuki wadliwej, ani żadnych problemów przy strojeniu.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: carinus »

Trochę bałem się że dobra passa hany podzieli los czeskich magic jet-ów które kiedyś na początku były chwalone pod niebiosa.Ja dostałem jeszcze te z pierwszych partii produkcji i chodziły dosyć długo,mimo ze zaczynały klekotać.Jak na razie hany trzymaja swój poziom i oby tak dalej,jednak często napotykałem sie na problem potrzeby czyszczenia wtrysków keihin z powodu sporej wrazliwości na syf z paliwa.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

carinus pisze:Trochę bałem się że dobra passa hany podzieli los czeskich magic jet-ów które kiedyś na początku były chwalone pod niebiosa.Ja dostałem jeszcze te z pierwszych partii produkcji i chodziły dosyć długo,mimo ze zaczynały klekotać.Jak na razie hany trzymaja swój poziom i oby tak dalej,jednak często napotykałem sie na problem potrzeby czyszczenia wtrysków keihin z powodu sporej wrazliwości na syf z paliwa.
Keihiny można czyścić oczywiście, ale po jakim przebiegu?
Każdy wtedy się czyści albo wymienia.
Hana to dobry wtrysk sam stosuję i nie tylko ją bo są już lepsze wtryski od hany, niewiele ale jednak ( cena podobna ), tyko problemem jest ich wydajność ( mocne auta ) ale niedługo się to zmieni i wyjdzie wersja wydajniejsza, kolejna ich zaletą jest to że są w 100% polskie.
Lukas
Lex user
Posty: 184
Rejestracja: 4 paź 2012, o 18:40
Model Lexusa: is300
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Lukas »

Yarecki pisze:
carinus pisze:Trochę bałem się że dobra passa hany podzieli los czeskich magic jet-ów które kiedyś na początku były chwalone pod niebiosa.Ja dostałem jeszcze te z pierwszych partii produkcji i chodziły dosyć długo,mimo ze zaczynały klekotać.Jak na razie hany trzymaja swój poziom i oby tak dalej,jednak często napotykałem sie na problem potrzeby czyszczenia wtrysków keihin z powodu sporej wrazliwości na syf z paliwa.
Keihiny można czyścić oczywiście, ale po jakim przebiegu?
Każdy wtedy się czyści albo wymienia.
Hana to dobry wtrysk sam stosuję i nie tylko ją bo są już lepsze wtryski od hany, niewiele ale jednak ( cena podobna ), tyko problemem jest ich wydajność ( mocne auta ) ale niedługo się to zmieni i wyjdzie wersja wydajniejsza, kolejna ich zaletą jest to że są w 100% polskie.
MOwa o barracudzie??
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

Lukas pisze:
Yarecki pisze:
carinus pisze:Trochę bałem się że dobra passa hany podzieli los czeskich magic jet-ów które kiedyś na początku były chwalone pod niebiosa.Ja dostałem jeszcze te z pierwszych partii produkcji i chodziły dosyć długo,mimo ze zaczynały klekotać.Jak na razie hany trzymaja swój poziom i oby tak dalej,jednak często napotykałem sie na problem potrzeby czyszczenia wtrysków keihin z powodu sporej wrazliwości na syf z paliwa.
Keihiny można czyścić oczywiście, ale po jakim przebiegu?
Każdy wtedy się czyści albo wymienia.
Hana to dobry wtrysk sam stosuję i nie tylko ją bo są już lepsze wtryski od hany, niewiele ale jednak ( cena podobna ), tyko problemem jest ich wydajność ( mocne auta ) ale niedługo się to zmieni i wyjdzie wersja wydajniejsza, kolejna ich zaletą jest to że są w 100% polskie.
MOwa o barracudzie??
Tak dokładanie i w nie dalekiej przyszłości będzie konkurencja z innej stajni, zatem na rynku wtrysków robi się coraz lepiej i coraz mniej będzie problemów z LPG bo wtrysk to najważniejszy element wykonawczy w całym setupie.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: carinus »

Dobrze wiedziec że cos się dzieje dobrego w tym kierunku,zawsze to jakaś nadzieja na brak problemów z wtryskami.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Gaz do IS300???

Post autor: Yarecki »

carinus pisze:Dobrze wiedziec że cos się dzieje dobrego w tym kierunku,zawsze to jakaś nadzieja na brak problemów z wtryskami.
Szkoda, że tak późno, bo w niedalekiej przyszłości DI musi wejść pod strzechy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości