Montaż gazu w Mławie

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Yarecki »

Picakus pisze:Ja zakładałem u Jarka Nowotcyńskiego gaz do mojego GS430 i jestem zadowolony, żadnych problemów tylko regulacje.
A co do patrzenia na montaż nie ma problemu możesz i cały dzień przesiedzieć patrząc co robią nikt Cię nie wypędzi ;)
Po zdjęciach jakie pokazałeś na forum to zrobili druta, bez zdjęcia kolektora i garść opiłków poszła w silnik.
Mogę Ci pokazać ile tego jest z tego kolektora.
To, że jesteś zadowolony to fajnie - ale to nie znaczy, że zrobili to dobrze.
Każdy ma inną tolerancję błędu oraz inaczej patrzy na jakość wykonania a ja bym się chyba załamał jakbym zobaczył takie "spaghetti" pod maską u siebie - za taką niemałą kasę.
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

Migaz zrobil juz duzo is 200. I maja dobra opinie. Ale ruch taki...ze ciezko sie wcisnac. Ja w swoim poprzednim robilem u jednego pana z pod lublina. Dobre opinie. Ja tez bylem zadowolony. Pieknie samochod jezdzil. Moge namiary zalatwic. Jest znany na lpg forum. A skoro do mlawy chciales jechac to pod lublin wcale nie daleko. A. I dawal samochod zastepczy. Niby nic a jednak mialbys jak wrocic do domu :)


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re:

Post autor: Yarecki »

dommell pisze:Migaz zrobil juz duzo is 200. I maja dobra opinie. Ale ruch taki...ze ciezko sie wcisnac. Ja w swoim poprzednim robilem u jednego pana z pod lublina. Dobre opinie. Ja tez bylem zadowolony. Pieknie samochod jezdzil. Moge namiary zalatwic. Jest znany na lpg forum. A skoro do mlawy chciales jechac to pod lublin wcale nie daleko. A. I dawal samochod zastepczy. Niby nic a jednak mialbys jak wrocic do domu :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Zapytajcie użytkownika "adrej" to Wam powie co i jak migaz robi :acute:
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: turkus »

Yarecki pisze:Wiesz ile jest zdjęć w sieci :biggrin2: , uszczelkę często można wyjąć odchylając kolektor.
Poza tym to nie wszystko, estetyka wykonania, poprawność techniczna - można zrobić technicznie ok ale z "burdelem pod maską" jest szybciej , ale można przemyśleć montaż i pomęczyć się by nie kolidowało nic podczas serwisu auta itd, później strojenie etc.
Wszystko zależy za co klient chce zapłacić.
Poza tym chyba nie sądzisz, że jeśli ktoś chce urwać na instalacji 100-200zł to zapłaci za oryginalne uszczelki do lexusa które nie kosztują 20zł i nie leża w sklepie na półce - proszę cię ...
Inna sprawa kiedy różnica to nie 100 a 1000 zł. Uszczelki z forumową zniżką w Lexie na Puławskiej kosztują 75 zł, więc to nie jest majątek. Ciężko też nie poznać własnego samochodu jak masz zdjęcia spod machy - u mnie na przykład akumulator jest trochę krzywo ;)
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Picakus »

Yarecki pisze:
Picakus pisze:Ja zakładałem u Jarka Nowotcyńskiego gaz do mojego GS430 i jestem zadowolony, żadnych problemów tylko regulacje.
A co do patrzenia na montaż nie ma problemu możesz i cały dzień przesiedzieć patrząc co robią nikt Cię nie wypędzi ;)
Po zdjęciach jakie pokazałeś na forum to zrobili druta, bez zdjęcia kolektora i garść opiłków poszła w silnik.
Mogę Ci pokazać ile tego jest z tego kolektora.
To, że jesteś zadowolony to fajnie - ale to nie znaczy, że zrobili to dobrze.
Każdy ma inną tolerancję błędu oraz inaczej patrzy na jakość wykonania a ja bym się chyba załamał jakbym zobaczył takie "spaghetti" pod maską u siebie - za taką niemałą kasę.
Nie obraź się się, ale mam wrażenie, że prowadzisz jakąś prywatną wojnę z Jarkiem Nowotczyńskim. Nie masz tak naprawdę nic na poparcie swoich hipotez, nie wiesz czy kolektor był zdjęty czy też nie. Od razu zakładasz, że jeżli Nowotczyński to nie zdjęty kolektor.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Yarecki »

Picakus pisze:
Yarecki pisze:
Picakus pisze:Ja zakładałem u Jarka Nowotcyńskiego gaz do mojego GS430 i jestem zadowolony, żadnych problemów tylko regulacje.
A co do patrzenia na montaż nie ma problemu możesz i cały dzień przesiedzieć patrząc co robią nikt Cię nie wypędzi ;)
Po zdjęciach jakie pokazałeś na forum to zrobili druta, bez zdjęcia kolektora i garść opiłków poszła w silnik.
Mogę Ci pokazać ile tego jest z tego kolektora.
To, że jesteś zadowolony to fajnie - ale to nie znaczy, że zrobili to dobrze.
Każdy ma inną tolerancję błędu oraz inaczej patrzy na jakość wykonania a ja bym się chyba załamał jakbym zobaczył takie "spaghetti" pod maską u siebie - za taką niemałą kasę.
Nie obraź się się, ale mam wrażenie, że prowadzisz jakąś prywatną wojnę z Jarkiem Nowotczyńskim. Nie masz tak naprawdę nic na poparcie swoich hipotez, nie wiesz czy kolektor był zdjęty czy też nie. Od razu zakładasz, że jeżli Nowotczyński to nie zdjęty kolektor.
Skoro tak twierdzisz to nie mamy o czym rozmawiać i szkoda czasu na wskazywanie błędów i uświadamianie skoro tak to jest odbierane.
Szczerze to mi to ... już nie powiem brzydko co.
Tylko po co zakładać wątek i pytać co jest nie tak skoro ma się przekonanie o swoim ideale.
Hej.
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Picakus »

Yarecki pisze:Skoro tak twierdzisz to nie mamy o czym rozmawiać i szkoda czasu na wskazywanie błędów i uświadamianie skoro tak to jest odbierane.
Szczerze to mi to ... już nie powiem brzydko co.
Tylko po co zakładać wątek i pytać co jest nie tak skoro ma się przekonanie o swoim ideale.
Hej.
Źle mnie zrozumiałeś wskazuj błędy, a nie siej domysłów.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Yarecki »

turkus pisze:
Yarecki pisze:Wiesz ile jest zdjęć w sieci :biggrin2: , uszczelkę często można wyjąć odchylając kolektor.
Poza tym to nie wszystko, estetyka wykonania, poprawność techniczna - można zrobić technicznie ok ale z "burdelem pod maską" jest szybciej , ale można przemyśleć montaż i pomęczyć się by nie kolidowało nic podczas serwisu auta itd, później strojenie etc.
Wszystko zależy za co klient chce zapłacić.
Poza tym chyba nie sądzisz, że jeśli ktoś chce urwać na instalacji 100-200zł to zapłaci za oryginalne uszczelki do lexusa które nie kosztują 20zł i nie leża w sklepie na półce - proszę cię ...
Inna sprawa kiedy różnica to nie 100 a 1000 zł. Uszczelki z forumową zniżką w Lexie na Puławskiej kosztują 75 zł, więc to nie jest majątek. Ciężko też nie poznać własnego samochodu jak masz zdjęcia spod machy - u mnie na przykład akumulator jest trochę krzywo ;)
No taak, ale jak mieszka się w mieście gdzie nie ma serwisu to chyba nie sądzisz że gazmen sam to załatwi, można mu dostarczyć oczywiście.
Poza tym mam nadzieje, że skoro wymieniasz uszczelki z jakiegoś powodu, mimo, że są metalowe :dirol: to jest tam ich więcej niż jedna na samym kolektorze + przepustnica itd, też wymieniłaś :?: - bo wymiana 1 sztuki nic nie wniosła :fiu:
Jak wcześniej mówiłem telefonicznie i pisałem również, zdjęcie kolektora to 1 z kroków całej układanki ;) .
Powodzenia życzę ;)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2013, o 23:14 przez Yarecki, łącznie zmieniany 1 raz.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Yarecki »

Picakus pisze:
Yarecki pisze:Skoro tak twierdzisz to nie mamy o czym rozmawiać i szkoda czasu na wskazywanie błędów i uświadamianie skoro tak to jest odbierane.
Szczerze to mi to ... już nie powiem brzydko co.
Tylko po co zakładać wątek i pytać co jest nie tak skoro ma się przekonanie o swoim ideale.
Hej.
Źle mnie zrozumiałeś wskazuj błędy, a nie siej domysłów.
Żadne domysły a fakty.
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Montaż gazu w Mławie

Post autor: Picakus »

Yarecki pisze:
Picakus pisze:
Yarecki pisze:Skoro tak twierdzisz to nie mamy o czym rozmawiać i szkoda czasu na wskazywanie błędów i uświadamianie skoro tak to jest odbierane.
Szczerze to mi to ... już nie powiem brzydko co.
Tylko po co zakładać wątek i pytać co jest nie tak skoro ma się przekonanie o swoim ideale.
Hej.
Źle mnie zrozumiałeś wskazuj błędy, a nie siej domysłów.
Żadne domysły a fakty.
Jak fakty to są i argumenty na ich poparcie, a tych tylko jak na razie brakuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości