LPG IS300 jak powinna wyglądać

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

LPG IS300 jak powinna wyglądać

Post autor: DanLexus »

Dużo się mówi o tym jakie komponenty zamontować do naszych lexów albo że ktoś ma to czy tamto źle zrobione, zamontowane, niedziałające.

Mam w związku z tym sugestię:

NIECH KTOŚ KTO SIĘ NA TYM NA PRAWDĘ DOBRZE ZNA WRZUCI ZDJĘCIA POPRAWNYCH TECHNICZNIE I WIZUALNIE INSTALACJI LPG I OPISZE KROK PO KROKU CO, JAK I DLACZEGO. W TEN SPOSÓB KTOŚ KTO SIĘ NA TYM NIE ZNA MOŻE UNIKNĄĆ NIEPRZYJEMNOŚCI ZWIĄZANYCH Z DRUCIARZAMI, NIEDOUCZONYMI MONTERAMI I NACIĄGACZAMI.

Myślę że dużo ludzi byłoby bardzo zadowolonych gdyby coś takiego się pojawiło dla is200 i is300.

Pozdrawiam naszych forumowych speców od LPG :ok:
Supras are just a hatchback SC300
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: LPG IS300 jak powinna wyglądać

Post autor: Yarecki »

DanLexus pisze:Dużo się mówi o tym jakie komponenty zamontować do naszych lexów albo że ktoś ma to czy tamto źle zrobione, zamontowane, niedziałające.

Mam w związku z tym sugestię:

NIECH KTOŚ KTO SIĘ NA TYM NA PRAWDĘ DOBRZE ZNA WRZUCI ZDJĘCIA POPRAWNYCH TECHNICZNIE I WIZUALNIE INSTALACJI LPG I OPISZE KROK PO KROKU CO, JAK I DLACZEGO. W TEN SPOSÓB KTOŚ KTO SIĘ NA TYM NIE ZNA MOŻE UNIKNĄĆ NIEPRZYJEMNOŚCI ZWIĄZANYCH Z DRUCIARZAMI, NIEDOUCZONYMI MONTERAMI I NACIĄGACZAMI.

Myślę że dużo ludzi byłoby bardzo zadowolonych gdyby coś takiego się pojawiło dla is200 i is300.

Pozdrawiam naszych forumowych speców od LPG :ok:
Sorry ale aż tak naiwnych to chyba nie ma na tym forum :biggrin2:
Poza tym poprawna konwersja to jedno a drugie nie mniej ważne to strojenie, a tego się nie da zrobić ctrl+c/ctrl+v :shout:
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: LPG IS300 jak powinna wyglądać

Post autor: DanLexus »

Po długich namysłach i wahaniach zdecydowałem się na zamontowanie LPG. Mam już dość zastanawiania się czy jechać gdzieś lexem i zabulić kupę kasy na paliwo czy może drugim samochodem (w którym mam LPG) i męczyć się bez klimy. Do tej pory jeździłem na PB nie dlatego że jestem przeciwnikiem LPG ale dlatego że jestem przeciwnikiem "Januszów Paproków" :biggrin2: którzy mi ten gaz zamontują.
Jestem z Tarnowa. Czy ktoś może mi polecić warsztat gdzie instalka LPG zostanie zrobiona nie tylko poprawnie ale też estetycznie? Jestem w stanie dojechać kilkadziesiąt kilometrów. Z tego co się orientowałem to bardzo polecany jest Damian z Bolęcina ale to prawie 150km ode mnie :doh:
Brat kilka miesięcy temu zagazował IS200 w Tarnowie. Gazownik zapytał go czy ma jakieś uwagi jak ma to być zamontowane. Brat powiedział : tak żeby dobrze jeździło i dobrze wyglądało. I tak się stało. Samochód pracuje poprawnie na gazie. Gostek który mu go montował sprawdził samochód na hamowni (którą posiada) i auto ma tylko 3KM mniej na LPG niż na PB. Wszystko wygląda pięknie na pierwszy rzut oka - auto dobrze przyśpiesza, nie gaśnie, szybko się przełącza z PB na LPG, instalacja jest zrobiona estetycznie- ale... Trochę maher poszedł na łatwizne, np wtryski zostały zamontowane po lewej stronie (stojąc przed maską), a więc węże są dość długie co -jak się orientuje - nie jest zbyt szczęśliwym rozwiązaniem. Waham się czy nie powierzyć mu swojego samochodu ale muszę wiedzieć jak najwięcej o tym jak ta instalka powinna wyglądać tak żeby omówić z gostkiem każdy szczegół (będę wtedy spokojniejszy).

Będę wdzięczny za każdą sugestie jak taka instalka powinna wygladać w 2JZ...
Supras are just a hatchback SC300
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości