Cena za lpg

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa GS
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Fsport »

Nie filozofuj tylko konkrety sie liczą czytajcie ze zrozumieniem. ile daliscie za montaz w 430 to takie trudne do pojęcia i odpowiedzi? Cwani przez internet co niektorzy...
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: agiless »

Zrozum człowieku, w pierwszym poście nie zawarłeś tylko jednego pytania. Nie mam tego auta więc chciałem odpowiedzieć w kwesti tego co zaproponowano Tobie, tyle że nie byłeś precyzyjny w określeniu podzespołów. Mogłeś to ustalić przed zadaniem pytania i nie było by tematu.
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Fsport »

agiless pisze:Zrozum człowieku, w pierwszym poście nie zawarłeś tylko jednego pytania. Nie mam tego auta więc chciałem odpowiedzieć w kwesti tego co zaproponowano Tobie, tyle że nie byłeś precyzyjny w określeniu podzespołów. Mogłeś to ustalić przed zadaniem pytania i nie było by tematu.

To nie powinno Cie interesować podałem nie do konca przykład który mi proponowano nie pamietalem tych nazw. Głównie chodzilo mi o wasze ceny i przy okazji wasze materiały z którego sie skladala u was instalacja. I te czepianie sie generacji mk2 mk3 jak to ten sam silnik.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: owczar »

Autor wątku dostał 2 tygodnie urlopu za chamskie odzywki. Na tym forum szanujemy innych użytkowników. Jeśli oczekujemy jasnej odpowiedzi, zadawajmy jasne pytania..

Odnośnie dyskusji o LPG. Panowie, zamiast się spierać, dzielmy się wiedzą. :) Zamykam wątek.
Zablokowany

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości