świece do lpg

Problemy oraz informacje na temat użytkowania instalacji LPG
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

świece do lpg

Post autor: medyss »

Witam. Czy przy montażu LPG trzeba wymienić świece na specjalne do gazu czy zostawić te co są? bo nie dawno wymieniałem świece i nie wiem czy jest potrzeba instalowania innych..
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: tomekb »

Jeśli masz świece zalecane przez Lexusa denso to nic nie wymieniaj
wysilbn
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 5 wrz 2015, o 20:21
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: wysilbn »

mam pytanie chciałem wymienić świece w IS 300 przy montażu gazu i w ofercie Ic nie mają DENSO SK20PR11 tylko DENSO SK20BR11 lub DENSO SK20R11 czymś różnią się te świece ?


Ponoć DENSO SK20PR11 wycofane są z produkcji albo nazwa została zastąpiona bo to były long life ktoś coś wie , bo chciałem zakupić świece i mam dylemat ?
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: lukas78 »

wysilbn pisze:mam pytanie chciałem wymienić świece w IS 300 przy montażu gazu i w ofercie Ic nie mają DENSO SK20PR11 tylko DENSO SK20BR11 lub DENSO SK20R11 czymś różnią się te świece ?
Ponoć DENSO SK20PR11 wycofane są z produkcji albo nazwa została zastąpiona bo to były long life ktoś coś wie , bo chciałem zakupić świece i mam dylemat ?
Do 2JZ zalecane DENSO SK20RP11 http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... onowa.html. Na innych portalach spokojnie znajdziesz te świeczki.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
sp7vtq
Lex user
Posty: 95
Rejestracja: 21 lip 2015, o 00:49
Model Lexusa: Lexus IS 200 Sport Cross
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: sp7vtq »

Kup sobie Denso K20TT i będzie tez dobrze chodził z tym że wymiana tych świec co 30 tys
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: XYZ »

sp7vtq pisze:Kup sobie Denso K20TT i będzie tez dobrze chodził z tym że wymiana tych świec co 30 tys
:podziw:

Może niech od razu założy iskry, żeby taniej było.
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: tomcio105 »

Na allegro masz OEM Toyoty (90919-01198) za 29zł/szt z tego co wiem to jest to Denso, jeśli tak nie jest to mnie poprawcie :)
Awatar użytkownika
sp7vtq
Lex user
Posty: 95
Rejestracja: 21 lip 2015, o 00:49
Model Lexusa: Lexus IS 200 Sport Cross
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: sp7vtq »

XYZ pisze:
sp7vtq pisze:Kup sobie Denso K20TT i będzie tez dobrze chodził z tym że wymiana tych świec co 30 tys
:podziw:

Może niech od razu założy iskry, żeby taniej było.[/quo
A co ci sie nie podoba nie każdy jest milionerem a co świec Iskry to wcale nie są złe ale oczywiście ty sie tylko pałujesz nazwą. Teraz jest taki czas że produkt może nazywać sie gówno to jeżeli jest dobry to można go kupować. A legendy znanych firm już dawno minęły teraz liczy sie sprzedaż i kasa jakość jest na ostatnim miejscu
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: LinkPL »

sp7vtq pisze:
XYZ pisze:
sp7vtq pisze:Kup sobie Denso K20TT i będzie tez dobrze chodził z tym że wymiana tych świec co 30 tys
:podziw:

Może niech od razu założy iskry, żeby taniej było.[/quo
A co ci sie nie podoba nie każdy jest milionerem a co świec Iskry to wcale nie są złe ale oczywiście ty sie tylko pałujesz nazwą. Teraz jest taki czas że produkt może nazywać sie gówno to jeżeli jest dobry to można go kupować. A legendy znanych firm już dawno minęły teraz liczy sie sprzedaż i kasa jakość jest na ostatnim miejscu
No np. żarówki osram ... :)
How far We can go ...
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: świece do lpg

Post autor: Dawid0ss »

sp7vtq pisze:Może niech od razu założy iskry, żeby taniej było
Nie no, nie przeginajmy. Jeśli ktoś mi powie, że wydatek 300 pln na świece do Lexusa raz na ruski rok to dużo, to niech się zastanowi następnym razem nad Fiatem ;-) Naprawdę no offence, ale są pewne granice hehe
Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości