IS 200 Gaśnięcie

Problemy oraz informacje na temat użytkowania instalacji LPG
ODPOWIEDZ
duth
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 30 cze 2014, o 21:06
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Myszków
Kontakt:

IS 200 Gaśnięcie

Post autor: duth »

Witam, od niedawna mam instalacje gazową w swoim IS 200
Reduktor: KME Gold
2x Wtryski OMVL.
Od 2 dni samochód po mocniejszym dodaniu gazu i wrzuceniu biegu jałowego gubi obroty (schodzą praktycznie do 0 i podnoszą się), zdarzyło się też wygaszenie silnika.
Miałem wymieniany reduktor po tysiącu kilometrów gdyż w poprzednim zepsuła się membrana i pan wspominał coś o wyregulowaniu ciśnienia w reduktorze po jakimś przebiegu, czy przyczyną może być to , że obecny reduktor nie miał regulowanego ciśnienia po tysiącu kilometrów? Czy raczej przyczyna jest gdzie indziej?
Pozdrawiam
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: IS 200 Gaśnięcie

Post autor: carsik »

pytanie z zakresu działania wróżki. Masz gwarancję jedź do gazownika.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Nowakman85
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 19:39
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: IS 200 Gaśnięcie

Post autor: Nowakman85 »

jak dobrze działał na benzynie to wina gazu czyli regulacji lub samego osprzętu żadne membrany nie zużywają się przez 1000km nie wydaje mi się a miałem pare aut na lpg i sam ustawiałem nie raz instalke hmm dodać moge nie w 100% oczywiście że mieszanka jest zbyt uboga lub zbyt bogata dlatego gaśnie najlepiej jedz do innego gazownika bo to takie ciule co tak naprawde nic nie więdza sam byś pewnie to zrobił posiadając kabel
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości