Różnice w sterownikach LPG

Wszystkie inne dyskusje na temat LPG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Różnice w sterownikach LPG

Post autor: DanLexus »

Zdecydowałem się na instalacje LPG "składaka". Odpuszczam sobie wynalazki typu LOVATO, a za Landi Renzo, BRC czy Prins'a nie ma co przepłacać. W końcu mój IS to 13 letni samochód. Umówiłem się już na montaż LPG. Termin dopiero na 22 wrzesień u Damiana Piekarczyka z Bolęcina. Mimo terminu i odległości jaką muszę przejechać (150km) to i tak się zdecydowałem na niego. Ma mnóstwo pozytywnych opinii na różnych forach samochodowych (m.in. lpg-forum.pl) i już przy pierwszej rozmowie można wyczuć że wie o czym mówi. Przechodząc do sedna, monter zaproponował mi:

STAG 300-6 QMAX / LPGTECH 326 OBD + KME Gold / AC R01 RED + Barracuda

Teraz zastanawiam się jaki sterownik wybrać i reduktor. Z jednej strony STAG jest bardzo popularny i "każdy go zna", a z drugiej strony coraz więcej jest głosów że te sterowniki są przestarzałe.
Dlatego chciałem zapytać: Czym się różnią STAG 300-6 ISA2 / STAG 300-6 PREMIUM / STAG QMAX ? Czy tylko te pierwsze dwa są przestarzałe, a QMAX to porównywalna półka z LPGTECH 326 OBD, czy może nadal zdecydowanie lepiej wybrać LPGTECH? A jeśli LPGTECH to dlaczego?

Byłbym wdzięczny gdybym dowiedział się czym te sterowniki się różnią. (proszę o w miarę prosty język :scratch: ).

A reduktor? Który? Co przemawia za KME Gold a co za AC R01 RED?

Czy wtryski Barracuda to w tej chwili najlepszy stosunek jakości do ceny?
Supras are just a hatchback SC300
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmówki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość