Instalacja LPG do IS200 MK1

Wszystkie inne dyskusje na temat LPG
dizorak
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:46
Model Lexusa: is200
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: dizorak »

Witam, pierwszy post, mam nadzieje, że w dobrym dziale, jeśli nie to proszę o przeniesienie :)

Szukam i szukam gdzie można założyć instalacje do mojego IS200. Wiem o Bolencinie, byłem i nie ma szans do maja, a wyjazd około 2000km mam planowany na majowke.
Do SebastianaS troszkę jednak daleko.
Padło na interauto, cena właściwie jak wszędzie, sprzęt jaki oferują to :
Reduktor: AC R01 (chyba czerwony)
Sterownik: Stag 300 isa2 lub Stag Qmax ( doplata 100 i to bym wybrał)
Wtryski: Hana 2001 Czerwone. Nie ma opcji na barracudy, bo nie mogli by dać gwarancji.

Co myslicie o takim zestawie? Qmax to chyba nowość, ale z tego co czytalem to ma wbudowany emulator do poziomu paliwa i kilka inny opcji, które tak naprawdę nie do końca wiem czym są :/
Najważniejsze to co myslicie o tej firmie? Ponoć zakładali LPG w IS200, czy ktoś miał jakieś doświadczenia z ta firma? Piszą, że są autoryzowanym serwisem Stag.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: bulikcbr »

ja zakładałem u SebastianaS i od 3lat bez problemu
dizorak
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:46
Model Lexusa: is200
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: dizorak »

Tle, że mam dość daleko do niego i w razie jakiejś regulacji czy przeglądu to jednak kawałek drogi.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Zapatrzony
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2016, o 19:20
Model Lexusa: RX
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: Zapatrzony »

hana ostatecznie... choć to nie to samo, co dawna hana. tej jakości co baracudy są herculesy, ale na nie w tym zestawie też nie dostaniesz gwawancji.
dizorak
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:46
Model Lexusa: is200
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: dizorak »

Dlatego, się zastanawiam czy gdzieś indziej nie uderzać, nie umawiałem się jeszcze nigdzie więc, jest jeszcze opcja coś pomyśleć. Ale muszę się streszczać, może ktoś coś poleci jeszcze?
Zapatrzony
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2016, o 19:20
Model Lexusa: RX
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: Zapatrzony »

W Jaworznie jest warsztat Tomgaz na Katowickiej. Zdzwoń się, niech zaproponuje zestaw.
dizorak
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:46
Model Lexusa: is200
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: dizorak »

Wiem że jest, byłem kiedyś u gościa, spoko się wydaje, jutro podjade, zobacze co mi powie. Zakładał ktoś u tego pana?
dizorak
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:46
Model Lexusa: is200
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: dizorak »

Zenith pro OBD, hercules i silver.
Co sądzicie o tym Zenith? Pan powiedział, że raczej nie zakłada Staga qmax do robił problemy.
Zapatrzony
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2016, o 19:20
Model Lexusa: RX
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: Zapatrzony »

Silver dobry reduktor, często wybierany. on obsłuży do 200 HP. Herculesy biją na głowę hanę, która kiedyś była 'czymś', wyznacznikiem jakości. Zajmują jej miejsce zgodnie z moją wiedzą. Zenitha ja mam i coż mogę powiedzieć - to jest moja instalacja któraś z kolei tej marki. Zmieniając auta nigdy nie myślałem o innej instalki. Jeździ perfekt, nie miałem powodow, żeby szukać innej. Ja montowałem u producenta. A ten z Jaworzna jest w ich sieci, z tego co widzę. Ja to sprawdzałem przed montażem, bo dostałem gwarancję ogólnopolską. Więc pewnie jak u tego gościa zamontujesz, że to będziesz też miał taką krajową. Musiałbyś dopytać, czy na pewno, bo nie chcę w błąd wprowadzić. Ale opcja bardzo w porządku.
dabik
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2014, o 00:00
Model Lexusa: GS
Skąd:: woj. Małopolskie
Kontakt:

Re:

Post autor: dabik »

dizorak pisze:Tle, że mam dość daleko do niego i w razie jakiejś regulacji czy przeglądu to jednak kawałek drogi.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Czasem lepiej przejechać trochę dalej, jak ma być dobrze zrobione.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmówki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość