Instalacja LPG do IS200 MK1

Wszystkie inne dyskusje na temat LPG
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: Yarecki »

tomekb pisze:Polecilem na pw kolegę Flasha nie wiem nad czym się zastanawiasz
Skoro polecasz funa Valteków to lepiej daj spokój :biggrin2:
atkogaz
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2016, o 14:28
Model Lexusa: xxx
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: atkogaz »

Yarecki pisze: Na pewno zdjęli kolektor i dobrze wystroili :biggrin2:
Znam temat od kuchni i uwierz mi, że nie ma opcji by ładnie i dobrze zrobić takie auto w 8-10h.
Izolowanie wiązek, wcinka w ECU, konserwacja otworów bez składania na mokro.
Skoro odebrałeś po 10 godzinach musieliby to zrobić w 8h nie licząc przerw itd.
Samo strojenie to jakieś 1-2h nie mówię o strojeniu na AFR gdzie trzeba polatać wielokrotnie by sprawdzić później wyniki korekt etc
:biggrin2:
1-2 godziny to się stroi 400 konne turbo z czujnikiem na hamowni nie uważasz.. jeżeli wiesz co regulujesz oczywiście??
pozatym w dwie osoby profesjonalnie w jeden dzień robisz takie auto no chyba ze to twoje pierwsze...
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: tomekb »

Yarecki pisze:
tomekb pisze:Polecilem na pw kolegę Flasha nie wiem nad czym się zastanawiasz
Skoro polecasz funa Valteków to lepiej daj spokój :biggrin2:
???? Żadnych valdemarow nikomu nie montował chyba że ktoś chciał. A ty to taki extra jesteś hejter. Mój Lexus jeździ dzięki niemu doskonale i kilkunastu kolegów też zadowolonych jest.
Waszą wola ją tam z jego usług korzystał i korzystać będę.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: carinus »

tomekb pisze:
Yarecki pisze:
tomekb pisze:Polecilem na pw kolegę Flasha nie wiem nad czym się zastanawiasz
Skoro polecasz funa Valteków to lepiej daj spokój :biggrin2:
???? Żadnych valdemarow nikomu nie montował chyba że ktoś chciał. A ty to taki extra jesteś hejter. Mój Lexus jeździ dzięki niemu doskonale i kilkunastu kolegów też zadowolonych jest.
Waszą wola ją tam z jego usług korzystał i korzystać będę.
Bez urazy-jak ktoś by mi kazał założyć coś,co on uważa że jest dla niego lepsze,pokazałbym mu drzwi i montuj sobie sam.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: Yarecki »

carinus pisze: Bez urazy-jak ktoś by mi kazał założyć coś,co on uważa że jest dla niego lepsze,pokazałbym mu drzwi i montuj sobie sam.
:ok: :puchar: Dokładnie o to chodzi CARINUS.
tomekb pisze: ???? Żadnych valdemarow nikomu nie montował chyba że ktoś chciał. A ty to taki extra jesteś hejter. Mój Lexus jeździ dzięki niemu doskonale i kilkunastu kolegów też zadowolonych jest.
Waszą wola ją tam z jego usług korzystał i korzystać będę.
Ja wiem, że wszystko co powiem wbrew TWA -"Towarzystwu Wzajemnej Adoracji" będzie traktowane jako hejt ale mam to bardzo głęboko a gdzie to się domyśl.
Skoro koleś twierdzi że is200 śmiga jak należy na Valdemarach to ja nie mam o czym z kimś takim dyskutować - bo to jest AWYKONALNE ( chyba że na jałowym) ale to też na bardzo krótki czas :pijak:
Poza tym Stacha też polecałeś wszystkim i teraz Ci "wszyscy" wiedzą jak to się skończyło :biggrin2: :crazy:
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: ledziu »

carinus pisze:
Bez urazy-jak ktoś by mi kazał założyć coś,co on uważa że jest dla niego lepsze,pokazałbym mu drzwi i montuj sobie sam.
Niby masz rację ale jak ktoś jest czegoś świadomy i nie wpływa to na bezpieczeństwo to będziesz walczyć???

Dam Ci prosty przykład mój kolega mający warsztat samochodowy opowiadał mi że 3/4 właścicieli starszych bmw i pssatów już w bramie jęczy żeby im zamontować syfy zgodne z zasadą "niemiecko musi być tanio" więc ma z nimi prowadzić wojnę? :biggrin2:

I tak naprawdę masz w każdej dziedzinie motoryzacji to samo od łatania opon u wulkanizatora przez naprawy/montaże lpg aż do grubszych auto tematów jak tuning/sport/renowacja itp.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: carsik »

no coś w tym jest, w ciągu ostatniego tygodnia dwie pęknięte sprężyny w dość młodych autach a klienci do mnie czy im zamontuję jedną? Usłyszeli, że nie, i że wymienię jeszcze pozostałe niesprawne elementy kolumny albo niech sobie jadą gdzie indziej i pojechali. Ktoś im to zamontuje z pewnością. Takie naród, że ma d... własne bezpieczeństwo i swoich dzieci (foteliki w obu samochodach :) ).
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: tomekb »

Yarecki znowu heejtujesz nie będę dyskutował polecam tych fachowców co znam i do dziś dbają o moje auta ja sie nie zawiodłem do dziś na nich i znajomym polecam sa zadowoleni a mój is200 ma już 290000km i nie ruszył tylko raz jak sie stacyjka zaciela wiec nie bylo to winą mechanika.
ty też wzajemnie adorujesz siebie i swoją wiedze wiec nie będę więcej pisał z tobą bo nie ma sensu
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Instalacja LPG do IS200 MK1

Post autor: Yarecki »

carsik pisze:no coś w tym jest, w ciągu ostatniego tygodnia dwie pęknięte sprężyny w dość młodych autach a klienci do mnie czy im zamontuję jedną? Usłyszeli, że nie, i że wymienię jeszcze pozostałe niesprawne elementy kolumny albo niech sobie jadą gdzie indziej i pojechali. Ktoś im to zamontuje z pewnością. Takie naród, że ma d... własne bezpieczeństwo i swoich dzieci (foteliki w obu samochodach :) ).
I prawidłowo bo później jak zrobisz druta i coś się usra to "przelezą" do Ciebie z płaczem, reklamacją a nie daj boże po odszkodowanie.
To samo jest z LPG jak komuś nie pasują podzespoły na które daje gwarancję to dziękuję i cześć.
Chyba, że przynosi swoje graty na które nie ma gwarancji, i każda późniejsza ingerencja jest płatna to nie ma problemu :biggrin2:
dizorak
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:46
Model Lexusa: is200
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: dizorak »

Mam wiadomość, że zrobiło się okienko o Damiana i czekam dalej. Na razie wiem, że IS200 spala 10,2/100km, żłopie noPB lepiej niż ja browar.
Dzięki wszystkim, za podtrzymanie mnie twierdzeniu, że lepiej poczekać i nie walczyć z drutami, odpuścić zenita i unikać valtekow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmówki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości