[GS 300] instalacja lpg I-II by lexusGS300

Wszystkie inne dyskusje na temat LPG
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: [GS 300] instalacja lpg I-II by lexusGS300

Post autor: konik_80 »

Do dv24v - przepustnica w IS200 to "hybryda" owszem jest linka ale przepustnica jest sterowana elektronicznie - nie ma silniczka krokowego więc wolne obroty steruje elektronika uchylając delikatnie przepustnicę (zobaczyłbyś jakbyś ściągnął obudowę filtra pow. i włączył silnik) - dalej kiedy wciskasz pedał gazu i sterowanie elektroniczne nie jest potrzebne to przepustnica chodzi na lince - ale elektronika czuwa - gdy włącza się kontrola trakcji załącza się elektroniczne sterowanie przepustnicą (jeśli auto posiada tempomat to po jego włączeniu również sterowanie odbywa się elektronicznie). Dodatkowo jak włączy się system SNOW to sterowanie przepustnicą odbywa się wyłącznie elektronicznie.


Do rsz1981 jeśli masz kasę na Landi Renzo i będziesz śmigał autem jeszcze przez co najmniej 3-4 lata aby się zwróciło i dalej opłacało to instaluj - nie wiem jakie różnice są pomiędzy Omegasem a LC01 (w sumie nawet nie słyszałem o tej drugiej) ale z różnych opinii słyszałem, że Omegas jest naprawdę dobry.
Ale szczerze Stag na dobrych gratach też dałby spokojnie rade.

konik80
cerbera
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2010, o 21:26
Model Lexusa: GS300
Kontakt:

Re: [GS 300] instalacja lpg I-II by lexusGS300

Post autor: cerbera »

A nie lepiej odrazu założyć brc lub prinsa??
www.chimerabulls.pl
www.rietzphotography.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmówki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości