Kilka hipotetycznych możliwości zamontowania LPG w LS IV

Tematy ogólne nie związane z danym modelem Lexusa
Marek82
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2018, o 15:44
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: Bielsk
Kontakt:

Re: Kilka hipotetycznych możliwości zamontowania LPG w LS IV

Post autor: Marek82 »

adamsky73 pisze:Bielsk – gmina wiejska w Polsce położona w województwie mazowieckim
Także co tu jest wiochą to...[/quote]

raczej nie uważam, żeby to czy ktoś jest z gminy wiejskiej z województwa mazowieckiego od razu świadczyło o kimś, ale co może o tym wiedzieć ktoś komu nie przeszkadza gaz w LS i to IV, także co tu jest wiochą niech każdy odpowie sobie sam
adamsky73 pisze:Tylko zauważ, że tutaj na forum raczej nie pytają o gaz ci, którzy poszli do salonu, wyjechali nowym LS-em za 500-600K i chcą od razu wrzucić do niego gaz. LS460 z początku produkcji jest w tej chwili chyba najtańszym japońskim pojazdem na polskim rynku w swojej klasie biorąc pod uwagę osiągi, prestiż i inne pierdoły. A dlaczego? Bo nie ma do niego sensownej instalacji gazowej. Jak ktoś nie robi dużych przebiegów albo nie zapier...ala jak wariat, to użytkowanie tego auta ma sens. Ostatnio jechałem z Wawy do Zielonej Góry i na autostradzie przy prędkości 130 km/h na całej trasie spalanie wyniosło 8,9 l/100 km. Ale jeśli ktoś zamierza zrobić 50 000 km rocznie to musi być zdrowo rąbnięty, żeby z jakiejś wyimaginowanej filozofii dokładać do paliwa jeśli nie jest to konieczne.
Można by powiedzieć, że generalnie siarą i wsią jest kupowanie używanego samochodu zamiast iść do salonu i kupić nowy. Nobilitacja starym złomem w którym ktoś przed Tobą pierdział w stołek kilka lat? Wieś!
prestiż i instalacji gazowej ...
ledziu pisze:Marek ale Ty ze swoim gs300 mającym pewnie około 10lat dla właściciela nowej daci logan też jesteś wieśniakiem bo silisz się na znaczek "L" a masz starego parcha który jest tańszy od Daci z elektrycznymi szybami... jak do Daci dołożysz klimę to dopiero jest polewka z Ciebie. :biggrin2:

Czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... :doh:

Ja w sumie jestem też wieśniakiem bo na LPG zrobiłem z pół miliona kilometrów :hobby:
Odpowiem wam obu jednocześnie.
Szanujcie chociaż markę, którą tak ponoć uwielbiacie.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Kilka hipotetycznych możliwości zamontowania LPG w LS IV

Post autor: Miłosz »

Sam pochodze z mniejszej miejscowości, ale nie jestem tak ograniczony. Obudź się otwórz oczy, żyjemy w kraju w jakim żyjemy to jedna sprawa, a druga to zejdź na ziemię to nie ferrari czy bugatti tylko ZWYKŁY SAMOCHÓD jakich miliony na drogach, także lpg to poprostu super komfort finansowy dla właściciela.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Kilka hipotetycznych możliwości zamontowania LPG w LS IV

Post autor: klinikalpg.pl »

Idę po popcorna :)
Marek82
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2018, o 15:44
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: Bielsk
Kontakt:

Re: Kilka hipotetycznych możliwości zamontowania LPG w LS IV

Post autor: Marek82 »

Miłosz pisze:Sam pochodze z mniejszej miejscowości, ale nie jestem tak ograniczony. Obudź się otwórz oczy, żyjemy w kraju w jakim żyjemy to jedna sprawa, a druga to zejdź na ziemię to nie ferrari czy bugatti tylko ZWYKŁY SAMOCHÓD jakich miliony na drogach, także lpg to poprostu super komfort finansowy dla właściciela.
wiocha wiocha wiocha, nie stać Cię na jazdę 3 litrową benzyną, kupujesz 1.4 i koniec tematu
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kilka hipotetycznych możliwości zamontowania LPG w LS IV

Post autor: adamsky73 »

Chyba 4,6-litrową benzyną :dirol:
To, że mnie stać, nie znaczy, że nie mogę zrozumieć ludzi, którzy chcą sobie poprawić ekonomię jazdy. Większość ceny benzyny to akcyza i inne chore podatki, więc jeśli chcesz z dumą napychać kieszenie ludzi wydających Twoją kasę na nowe limuzyny i granity w gabinetach, to spoko - jesteś wzorowym obywatelem i koty Prezesa na pewno są Ci wdzięczne. A jeśli ktoś ma inne zdanie, to chyba warto je uszanować, a nie narzucać innym. Niech każdy dba o swoją kieszeń tak jak uważa za stosowne.
Bo rozumiem, że stwierdzenie iż spalanie gazu jest znacznie bardziej ekologiczne i jego spaliny są dużo mniej szkodliwe dla nas i środowiska też Cię nie przekona? Pewnie na leczenie raka też Cię stać. Gratuluję postawy rodem ze średniowiecza :doh:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Marek82
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2018, o 15:44
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: Bielsk
Kontakt:

Re: Kilka hipotetycznych możliwości zamontowania LPG w LS IV

Post autor: Marek82 »

adamsky73 pisze:Chyba 4,6-litrową benzyną :dirol:
i gaz ... i jeszcze :dirol:
kończę tą rozmowę, pozdrawiam pozerów :dirol:
Zablokowany

Wróć do „Rozmowy ogólne związane z Instalacjami LPG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości