Promocja na oklejanie samochodów dla forumowiczów.

Moderator: Rici

Promocja na oklejanie samochodów dla forumowiczów.

Postprzez undercover.pl » 6 maja 2015, o 16:49

Witajcie Forumowicze!

Firma UNDERCOVER zaprasza do skorzystania z usługi oklejenia samochodu folią do zmiany koloru.
W związku z tym, że wchodzimy z naszymi usługami na rynek warszawski, dla użytkowników forum przygotowaliśmy specjalną promocję. Nasza propozycja to montaż najlepszych jakościowo folii na rynku (3M, Arlon, Oracal), w cenach najniższych w Polsce. Spośród zainteresowanych naszą ofertą wybierzemy od 5 do 10 samochodów, które obejmiemy promocją.

Warunki:
- samochód musi być w dobrym stanie (blacharsko - lakierniczym),
- samochód powinien na co dzień poruszać się po Warszawie; jeśli nie - cena usługi niestety wzrasta (dojazd, nocleg...)

Warunki finansowe:
Cena usługi jest uzależniona od wybranego modelu pojazdu. Według naszej propozycji klient opłaca folię i dodatkowo montaż w promocyjnej cenie 500 zł netto. Jest to obecnie najlepsza cena na rynku. Zainteresowanych prosimy o kontakt na priv, e-mail: kontakt@undercover.pl lub telefonicznie: 888 999 599 w celu kalkulacji kosztów i podania końcowej ceny oklejenia pojazdu.

Niektóre z naszych realizacji możecie Państwo obejrzeć na http://www.undercover.pl W większości są to projekty zagraniczne, gdyż właśnie poza granicami naszego kraju uczyliśmy się tego fachu.

P.S. Dla chętnych istnieje możliwość przystąpienia do promocji w mniejszym zakresie cenowym (np. oklejenie dachu, lusterek, elementów wnętrza). Warunki do ustalenia indywidualnie.

Temat uzgodniony z administracją forum (Piotrem).
undercover.pl
Nowy lex user

Model Lexusa: Mondeo

Re: Promocja na oklejanie samochodów dla forumowiczów.

Postprzez micrus » 6 maja 2015, o 17:37

Możecie napisać coś bliżej o cenach folii? Ile (orientacyjnie) kosztowałaby folia na oklejenie GSa? To auto wielkości BMW 5 czy Audi A6.
micrus
Lex user

Model Lexusa: GS 300 III gen.

Postprzez undercover.pl » 7 maja 2015, o 15:15

Michale, wszystko masz już na mailu ;)

Z pośród wszystkich, godnych zaufania producentów, w naszej ofercie najtańszą folią jest Oracal. Cena samego materiału w najtańszej opcji to ok. 2000 zł brutto. Przy tym chcę zaznaczyć, że to najtańsza opcja (czarny/biały błysk), której chyba nikt nie chce. Jeśli doda się 300 zł to ma się już wszystkie najfajniejsze kolory Oracala.
undercover.pl
Nowy lex user

Postprzez micrus » 8 maja 2015, o 06:14

Widziałem, dzięki :) Kombinuję z doborem kolorów.
micrus
Lex user

Model Lexusa: GS 300 III gen.

Postprzez dommell » 8 maja 2015, o 06:53

A ja mam takie pytanie....jak jest z pielegnacja takiej foli?? Czym to myc, czym blyszzczaca a czym np czarny mat? Np po dlugiej letniej trasie z milionami owadow na masce....jak to dziala? :)
dommell
Lex Driver

Model Lexusa: IS 200

Postprzez undercover.pl » 8 maja 2015, o 08:24

To jest tak jak z lakierem. Trzeba o to dbać, żeby się nie rysowało. Są specjalne woski do pielęgnacji tych folii (wiadomo - brud schodzi łatwiej). Co do mycia też to samo jak w przypadku lakieru - zalecane mycie ręczne. Mycie na myjce ciśnieniowej z odległości poniżej 10 cm może coś uszkodzić, ale może też uszkodzić lakier.
undercover.pl
Nowy lex user

Postprzez Solik88 » 8 maja 2015, o 08:34

Sam mam oklejony samochód folią, ORCAL biały mat, wszystko wyglada bardzo ładnie :) Gorzej z pielegnacja... Ciezko ja domyc, probowałem roznych rzeczy, ale bez skutku. Moze maja Państwo jakies sposoby na odswiezenie koloru?
Solik88
Lex user

Model Lexusa: IS200

Postprzez undercover.pl » 8 maja 2015, o 08:52

Przede szystkim gratuluję brawury :wink: Biały mat to najtrudniejsza w utrzymaniu czasytości folia, ale wiem, ze wygląda niesamowicie. Sami kleiliśmy nią Amaroka, T4 i Ssangyounga. Porządne mycie ręczne powinno pomóc doczyścić. Jeśli nie spróbuj denaturatem - najpierw w mniej widocznym miejscu i delikatnie. Jak doczyścisz to proponuje specjalny wosk do matowych folii. Napewno pomoże na przyszłość. Możesz pisać nam na mail :)

Pozdro!
undercover.pl
Nowy lex user

Postprzez Joyrider » 8 maja 2015, o 14:30

Witam,

A jak się ma cena w przypadku, gdy chcę okleić auto po całości jakimś wybranym przeze mnie motywem? Czyli jakaś forma nadruku. Jako baza czarny mat.

Pozdrawiam
Joyrider
Lex user

Model Lexusa: IS200

Postprzez undercover.pl » 12 maja 2015, o 09:56

Joyrider ma już odpowiedź w skrzynce. Dla ciekawych piszę, że:

Motyw z czarnym matem w tle to nie problem. Wszystko zależy od tego, co się chce. Najlepiej od razu pokazać nam inspirację - wzór żebyśmy mogli sobie to wyobrazić i napisać ile to może kosztować. Czy ma być to grafika/wydruk czy wzory/kształty z folii w innym kolorze.

Pozdro!
undercover.pl
Nowy lex user

Następna strona

Powrót do Rabaty dla użytkowników Forum