Pytanie o Dźwięk

mateusz2351
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 13 sty 2015, o 00:54
Model Lexusa: is200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Pytanie o Dźwięk

Post autor: mateusz2351 »

ale mi chodzi czy podobnie brzmią:) lexus do bmw bo tu i tu jest r6:) No nie jedzie na pewno bo nie ma nie wiadomo jakiej mocy jak na masse taką auta :) Ale nie chodzi mi o osiągi bo od tego będę miał inne auto :) Tylko chodzi mi o przyjemność z jazdy :) I dzwięk w środku gdy się wkręca w obroty ::)


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Pytanie o Dźwięk

Post autor: baniaq »

A wydech będzie stock, czy modzony?
Aktualnie mam u siebie kwasową końcówkę przelotową Japspeed (dedyk do IS300). Wczoraj po raz pierwszy słyszałem na zewnątrz - zajebistą robi robotę :dirol:

(Ale jak dla mnie, w przedziale 2.5-3.5k rpm za dużo basu w środku, będzie trzeba wykleić bagaja matami bitumicznymi chyba :crazy: )
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
mateusz2351
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 13 sty 2015, o 00:54
Model Lexusa: is200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Pytanie o Dźwięk

Post autor: mateusz2351 »

uuu to ładnie:) Mi chodzi w środku :) gdy rozpędzasz się i krecisz wysoko :) Na pewno fajnie brzmi :) A na wolnych ma normlanie cicho chodzić:) Masz może filmik? jeśli nie to nagraj ciekawy jestem :)
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Pytanie o Dźwięk

Post autor: baniaq »

Filmik jest u kumpla na komórce, ale z garażu, bez jazdy, a wtedy nie robi roboty... Zobaczę co da się zrobić :)
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
zarez
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 12 maja 2013, o 19:36
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pytanie o Dźwięk

Post autor: zarez »

mateusz2351 pisze:ale mi chodzi czy podobnie brzmią:) lexus do bmw bo tu i tu jest r6:) No nie jedzie na pewno bo nie ma nie wiadomo jakiej mocy jak na masse taką auta :) Ale nie chodzi mi o osiągi bo od tego będę miał inne auto :) Tylko chodzi mi o przyjemność z jazdy :) I dzwięk w środku gdy się wkręca w obroty ::)


Pozdrawiam
jednego kręcą blondynki drugiego brunetki ....
Czytać dużo czytać
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Post autor: sardzent »

R6 czy V8 bardzo ładnie brzmi a V12 to juz bajka
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości