Dodatki do paliw itp...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 350
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Dodatki do paliw itp...

Post autor: przemosc »

Chciałbym wysłuchać opinie na taki temat: http://www.zmienolej.pl/oferta/produkty ... -ml-detail

Zaznaczam ze pytam tylko z ciekawości. Miał już ktoś do czynienia z podobnymi środkami?
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: Dodatki do paliw itp...

Post autor: markami »

Ja zalałem to do baku raz zatankowałem sporą ilość paliwa i wyruszyłem w trasę 200 km nie odczuwałem różnicy by sprawdzić trzeba by było w silniku sprawdzić przed i po ewentualnie na diagnostyce :biggrin2:

przemosc pisze:Chciałbym wysłuchać opinie na taki temat: http://www.zmienolej.pl/oferta/produkty ... -ml-detail

Zaznaczam ze pytam tylko z ciekawości. Miał już ktoś do czynienia z podobnymi środkami?
Awatar użytkownika
Dymis
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 13 maja 2014, o 11:48
Model Lexusa: IS
Skąd:: SBI
Kontakt:

Re: Dodatki do paliw itp...

Post autor: Dymis »

Ja kiedyś do diesla wlałem taki preparat 3 razy chyba i nie odczułem różnicy
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dodatki do paliw itp...

Post autor: bunny54 »

Ja też w swoim 'klekocie' (espace IV 1.9dci) zalałem i cienko było, potem zalałem takie coś jak Xeramic Extra Cleaner i wtryski zauważalnie ucichły, ale do benzyny nie lałem nic.
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 350
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: Dodatki do paliw itp...

Post autor: przemosc »

Pytam, bo w oglądając wczoraj "Fani czterech kółek" pokazali coś takiego (robili to w jaguarze XK8): http://www.terraclean.net/product.php?id=1
Głównym zadaniem tego urządzenia było oczyszczenie spalin, żeby samochód mógł przejść przegląd, ale też w dużej mierze pomagał w obniżeniu spalania i poprawienia sprawności samego silnika.
Awatar użytkownika
j0hnDEER
Lex user
Posty: 132
Rejestracja: 8 sie 2013, o 09:41
Model Lexusa: is200
Skąd:: PCE
Kontakt:

Re: Dodatki do paliw itp...

Post autor: j0hnDEER »

NIE NIE i jeszcze raz NIE !

Raz użyłem tego dziadostwa i 2 wtryski szlag trafił bo po prostu się zatkały. Przypuszczam że rozpuściło osady z baku i przewodów.
Całe szczęście że są relatywnie tanie bo gdyby kosztowały po 500 sztuka to bym sobie chyba w łeb strzelił .

Do dzisiaj nie jest tak jak było przed zalaniem LM
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 350
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: Dodatki do paliw itp...

Post autor: przemosc »

łooooooo.....spokojnie :p Ja też nie wierzę w cudowne uzdrowienie jakimikolwiek środkami czyszcząco - konserwującymi (no chyba że do lakieru :D ). Ładnego syfu można sobie narobić
Awatar użytkownika
j0hnDEER
Lex user
Posty: 132
Rejestracja: 8 sie 2013, o 09:41
Model Lexusa: is200
Skąd:: PCE
Kontakt:

Re: Dodatki do paliw itp...

Post autor: j0hnDEER »

przemosc pisze:łooooooo.....spokojnie :p Ja też nie wierzę w cudowne uzdrowienie jakimikolwiek środkami czyszcząco - konserwującymi (no chyba że do lakieru :D ). Ładnego syfu można sobie narobić
Jestem spokojny ;) Daaawno temu gdy malowałem Civica i auto było wybebeszone przez 8 mcy łącznie z otwartym układem paliwowym to zalałem też LM bo był problem z odpaleniem i nierówną pracą i .... o dziwo pomogło

Ale Lexowi do dziś ten zabieg odbija się czkawką ;/
Awatar użytkownika
j0hnDEER
Lex user
Posty: 132
Rejestracja: 8 sie 2013, o 09:41
Model Lexusa: is200
Skąd:: PCE
Kontakt:

Re: Dodatki do paliw itp...

Post autor: j0hnDEER »

poza tym jak ktoś lubi płacić 30/80 pln i więcej za coś co ma w składzie w większości naftę ;) Profesjonalnie wtryskiwacze czyszczone są w specjalnych myjkach ultradźwiękowych
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości