CENTRALKA KLIMATRONIKA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

CENTRALKA KLIMATRONIKA

Post autor: jordi007 »

Panowie mam pytanie posiadam is 200 99r przedlift i u mnie lusterka ciagle grzeja i chodzi mi po glowie wymiana cenrtalki na po lift ta z przyciskiem oznaczonym szyba i lusterka. Czy po samej zmianie bada mi sie załaczały lusterka z tylna szybe i czy trzeba i w calej instalce grzebac
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Odp: CENTRALKA KLIMATRONIKA

Post autor: Damian87 »

To normalne ze lusterka cały czas grzeją, w is200 jest taka właśnie funkcja aby lusterka zewnętrzne utrzymane były w czystości, wiem że między innymi w e46 też tak jest.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: CENTRALKA KLIMATRONIKA

Post autor: jordi007 »

Moze sie myle ale obiło mi sie o uszy ale po lifcie było to zmienione ze właczały sie z tylna szyba i dlatego sa dwa rodzaje tego przycisku nie to ze mi to przeskadza ale chyba bede wymienial ten panel bo chyba sie zwalil ale najpierw go sprawdze i wydaje mi sie ze wolałbym zeby w lecie mi nie grzały bo niby po co
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: CENTRALKA KLIMATRONIKA

Post autor: jordi007 »

Pozatym to najmniejszy problem pytałem sie bo jesli bede wymienial a okaze sie ze itak bada grzały to nie bede sie spinac zdeby dostac akurat ta wesje
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości