Cewki 1,2,4 i rozrusznik

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Cewki 1,2,4 i rozrusznik

Post autor: jordi007 »

Witam panowie
takiego pecha to chyba nikt nie ma. Ogolnie w moim is 200 nic powaznego nie roiłem zawsze mowiłem ze dobry egzeplarz mi sie trafil az do teraz :ireful3:
w tamtym tygodniu wymieniłem wszystkie katy. i było przez chwile ok. dzisiaj mysle taka ładna pogoda umyje samochod posprzatam a ale najpierw na faje pojade, gasze zapalam i zaczyna telepac buda sprawdzam cewki wyglada ze ok. ale dla sprawdzenia dzownie do rykiego bo akurat byl w lb i mowie wez na probe ze 2 cewki. dojezdzam na miejsce podłaczyl to kompa pokazuje wypadanie zapłonow 1,2,4 jak na złość jednej brakuje ale nic wsiadam zapalam i dupa zjebał sie rozrusznik. Po powrocie wymieniłem te dwie cewki rożnicy nie ma zadnej jak telepie tak telepie myslicie ze mogły 3 jebnac na raz i mimo wymiany 2 to tak telepie jak telepało
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Cewki 1,2,4 i rozrusznik

Post autor: ghostmateus »

Raczej nic nie da wymiana cewek jeżeli padły świece bo znowu cewki zniszczysz i tylko błędne koło będzie :bye: jeżeli to cewki to po wymianie telepanie powinno się zmniejszyć. Prędzej mógł pójść się paść moduł :spi: a co do rozrusznika to co nic nie reaguje na przekręcenia kluczyka?
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Cewki 1,2,4 i rozrusznik

Post autor: jordi007 »

Rozrusznik się przywiesil tylko. A swiece wymienialem 10 tys tenu
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Cewki 1,2,4 i rozrusznik

Post autor: jordi007 »

Cewki wymienione i jest Oki ale teraz troszkę spadły mi obroty wiecie czego może to być klima. Dokładniejsze opis to na luzie tak na oko może mieć z 850-880 i troszkę nim telepie
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości