Odpala i od razu gaśnie

Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: Odpala i od razu gaśnie

Post autor: kupiec1985 »

scorpio102 pisze:
No to faktycznie super sprawa tylko jest jedno "ale"... z moim zje...ym telem nie bedzie wspolpracowac bo mam IOS-a...A z laptopem bedzie?Bo pisze ze Windows tak a ja w lapku mam Bluetooth...
tak z lapkiem przez bluta też będzie działać sa programy na winde
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: Odpala i od razu gaśnie

Post autor: scorpio102 »

No to musze sie zaopatrzyc w takie cos...

Sprawy ciag dalszy:

Dzisiaj znow zawalczylem i poniekad udalo sie zrobic ale ciagle jest pewne "ale". Cewki ktore kupilem bardzo ciasno wchodzily wiec troche przytarlem papierem sciernym zeby miec pewnosc ze cewki dobrze siedza na swiecach i po zalozeniu odpalilem auto i chodzilo ale na 5 garow wiec oczywiscie wedlug metody prob kolejnych cewek wyciagalem i sprawdzalem na ktora nie reaguje i okazalo sie ze jeszcze jedna szwankowala wiec ja wymienilem na stara ktora nie miala obudowy peknietej i poki co dziala normalnie i zaczal chodzic jak nalezy i nie zgasl nawet po pelnym nagrzaniu.Odpalalem i gasilem kilka razy i bylo jak nalezy...wiec mowie zrobie jazde probna czy podczas jazdy bedzie ok i przejechalem z 400m i znow zgasl i sytuacja sie powtorzyla i nie chcial odpalic. A ze akurat przyjechal znajomy z komputerem to go podlaczyl i je skasowal i potem przez chwile nadal wyalalo bledy i nie chcial odpalic az po nastepnym razie jak skasowal zaczal znowu chodzic i do tej pory jest ok bylismy sie kawalek przejechac ok 2km z podlaczonym kompem i wszystko wydawalo sie ok tylko cisnienie paliwa na listwie skakalo z 37kPa do nawet 15...

I tu pytanie;
1. To jest normalne?
2. Jakie cisnienie powinny miec lexy is200 na listwie i czy powinno byc stale?
3. Czy po odkreceniu srubki na listwie cisnienie powinno byc caly czas czy sie powinno cofac?
4. Czy moze to byc wina zapchanego filtra na pompie czy wina samej pompy?
Ostatnio zmieniony 2 lip 2015, o 22:07 przez scorpio102, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Odpala i od razu gaśnie

Post autor: endrju1 »

Ciśnienie (o ile silnik chodzi) powinno być stałe (po to jest regulator ciśnienia). A czy to filtr, czy pompa to nikt ci nie powie, trzeba by mierzyć ciśnienie zaraz za pompą.
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: Odpala i od razu gaśnie

Post autor: kupiec1985 »

sprawdzałeś wtryski ? dobrze by było całą listwę podmienić
ja to obstawiam , bo pompa albo by działała albo nie
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: Odpala i od razu gaśnie

Post autor: scorpio102 »

do wtryskow jeszcze sie nie dobieralem a mozliwe zeby one wywalaly blad w kompie i przede wszystkim zeby przez wtryski skakalo cisnienie na listwie?
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: Odpala i od razu gaśnie

Post autor: scorpio102 »

No to kolejna cewka wymieniona i poki co auto jezdzi i mam nadzieje ze tak juz zostanie...Czyli podsumowujac...Winne byly 4 cewki
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości