Lexus is 200 Puszcza dymka

Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Lexus is 200 Puszcza dymka

Post autor: luki90 »

Dawid0ss pisze:
wojtekb93 pisze:Pozostaje ich wymiana . to jeat dosc wkurzajqce i nawet wstyd jedzic takim samochodem . ja mysle nad wymiana silnika bo idzie znalezsc dobry silnik z malym przebiegiem i polowa kosztow mniej
U mnie puszcza dymka jednorazowo po odpaleniu, ale tylko po długim postoju (tydzień, dwa). To też uszczelniacze ? Oleju u mnie nie ubywa. Pzdr
no to pewnie bardziej wilgoć w wydechu.
www.facebook.com/kolorowakoszulka
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus is 200 Puszcza dymka

Post autor: Dawid0ss »

luki90 pisze:
Dawid0ss pisze:
wojtekb93 pisze:Pozostaje ich wymiana . to jeat dosc wkurzajqce i nawet wstyd jedzic takim samochodem . ja mysle nad wymiana silnika bo idzie znalezsc dobry silnik z malym przebiegiem i polowa kosztow mniej
U mnie puszcza dymka jednorazowo po odpaleniu, ale tylko po długim postoju (tydzień, dwa). To też uszczelniacze ? Oleju u mnie nie ubywa. Pzdr
no to pewnie bardziej wilgoć w wydechu.
Dym jest zajebiście biały, jeśli to pomoże. No i to jest raczej fest chmura, aniżeli dymek :-D
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Lexus is 200 Puszcza dymka

Post autor: luki90 »

chyba musisz organoleptycznie sprawdzić tę chmurę, jak jedzie czymś przepalonym to olej a jak czuć taka jakby parę no to wiadomo. U mnie nawet po chwilowym postoju na założenie ARF-u i odpaleniu sonda zrobiła się cala mokra i było czuć zapach jak z czajnika. Ale za to rano czuć smród czegoś przepalonego raczej na 100% oliwa.
www.facebook.com/kolorowakoszulka
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Re: Lexus is 200 Puszcza dymka

Post autor: wojtekb93 »

Dodam ze tez tak mialem jak tylko rano odpalalem ale jak wyciaolem katy to tak wlasnie kopci
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości