[IS 200] Problem z odpaleniem

ODPOWIEDZ
kuba1708
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2014, o 01:12
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

[IS 200] Problem z odpaleniem

Post autor: kuba1708 »

Witam. Żona jechała moim IS i nagle zgasł i nie chciał odpalić. Grzebałem przy cewkach ale nic nie dało. Po jakiejś godzinie stwierdziłem żeby żona chechłała a ja wziąłem przepustnice na maxa i wtedy coś "wybuchło" i po tym odpalił. Dalej działał i udało mi się nim przejechać jakieś 30-40km. Po ponownym odpaleniu przejechałem jakieś 20m i samochód zgasł, w ogóle przestał reagować na pedał gazu. Przy próbie odpalenia auto załapuje jakieś 1000 obrotów po czym gaśnie. Próba odpalenia skutkuje za kilkunastym razem. I można jechać, póki auto jest na wysokich obrotach jest ok. Po zatrzymaniu jakiś czas chodzi ( nie ma reguły czasem 10 sekund, czasem dłużej) i gaśnie. I ponowny spory problem z odpaleniem. Jak się można domyślić korzystać z auta nie da rady. Można się co najwyżej pokusić o podjechanie do mechanika (oby bez przymusowego postoju). Ktoś może mi pomóc ? Miał taki przypadek ? Zna się tak dobrze, że jest w stanie coś podpowiedzieć ? Po zgaśnięciu auta Torque pokazał błąd P1310. Dziwne jest to, że auto potrafi jechać i nic się nie dzieje, na postoju jakoś mocno nie kołysze, żeby brać pod uwagę padniętą cewkę :/ Nie mam pojęcia co może być na rzeczy a przy okazji nie mam żadnego zaufanego speca :/ .
Pomocy koledzy !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości