IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: janasek »

Wiesz, tak by było świetnie. Jest cieżko ale się da. Mój ma 15 lat i ma przjechanie 190 tyś km (wierzę że tak jest, książka jest czysta ale przebiegi mam udokumentowane belgijskimi TUV-ami). Jest szansa że takiego dostaniesz nawet u nas, ale musisz raczej postawić czy wolisz bitego z małym przebiegiem czy bezwypadek ale z przebiegiem sporo powyżej 200 tyś. I cierpliwości życzę w poszukwianiach, ja swojego szukałem rok, co wynika z wypowiedzi niektórych forumowiczów, że jest to niezły wynik. :)

Pozdrawiam
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: jarekrk »

nie ma szans tak długo :) po sprzedaży mojej mazdy to max może 2-3 miesiące mogę jeździć sejem żonki i szukać lexa, dłużej to mnie szlak trafi.
Zawsze na alledrogo jest te 7-8 modeli w kwocie ok 20k, więc wtedy trzeba przyglądnąć się wszystkim, wyposażyć się w czujnik grubości lakieru i szukać jak najmniej bitego. Bo widzę ,że o przebiegi nie mam co się martwić.


Jeszcze oby wesele się udało i kasa się na lexa uzbierała bo jak nie to skończę z jakimś toledo czy accordem :omg: :omg:
Awatar użytkownika
zwiru
Lex user
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:36
Model Lexusa: is 200
Kontakt:

Re: IS200 bez awaryjność silnika 11 letniego?

Post autor: zwiru »

Ja mojego znalazłem jakiś tydzień po sprzedaniu mazdy tyle że już wcześniej się rozglądałem. Szukałem głównie w Niemczech (wiadomo dlaczego :smile:) w okolicach Dortmundu. Wyczaiłem jednego od prywatnego sprzedawcy. Informacji było bardzo mało, zadzwoniłem, umówiłem się i następnego dnia pojechałem. Miałem alternatywę tyle że to już było w komisach więc już gorzej. Dałem może trochę więcej ale mam naprawdę wszystko udokumentowane (wtedy 81000 km)łącznie z paragonami zakupu w serwisie Lexa :dance3: Teraz bedzie dalej dokumentacja przebiegu ponieważ założyłem instalacje podtlenku LPG...

Powodzenia w szukaniu życzę
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości