czujnik temperaturty gdzie szukać? IS 200

Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: czujnik temperaturty gdzie szukać? IS 200

Post autor: dommell »

jak stoisz przed samochodem, i patrzysz na chlodnice, to bedzie to poprawej stronie (czyli de facto blizej lewej lampy), i tak jakby na srodku wysokosci chlodnicy. Czyli gdzies za grillem/zderzakiem.


o, jak patrze na swój avatar :) to tak jak jest róg tablicy rejstracyjnej, ten róg najbliższy lewej lampy samochodu :)
Awatar użytkownika
IgoR_KilleR
Lex user
Posty: 262
Rejestracja: 3 paź 2010, o 10:00
Model Lexusa: Is 200
Kontakt:

Re: czujnik temperaturty gdzie szukać? IS 200

Post autor: IgoR_KilleR »

dommell pisze:jak stoisz przed samochodem, i patrzysz na chlodnice, to bedzie to poprawej stronie (czyli de facto blizej lewej lampy), i tak jakby na srodku wysokosci chlodnicy. Czyli gdzies za grillem/zderzakiem.


o, jak patrze na swój avatar :) to tak jak jest róg tablicy rejstracyjnej, ten róg najbliższy lewej lampy samochodu :)
A do czego jest on przymocowany i w jaki sposób? No i jak tam najłatwiej się dostać?
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: czujnik temperaturty gdzie szukać? IS 200

Post autor: dommell »

najbliżej to mi sie wydaje,że chyba od spodu, ale podłoge musisz zdjąć i wtedy od dołu dostaniesz ręką.
W przyszłym tygodniu będę zdejmował między innymi zderzak do malowania to zobacze jak to wygląda. Ale to dopiero coś koło wtorku.

----------------------------------------------

chociaż chyba nie będę musiał zdjęć robić, przypomniało mi sie, że na allegro gość kiedyś miał zdjęcie właśnie termometru...

Tutaj masz taką aukcje ze zdjęciem:

http://moto.allegro.pl/lexus-is-200-250 ... 38979.html

czyli pod belką zderzaka, czyli od dołu tak jak mówiłem chyba najłatwiej.
zgooras
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 17 paź 2013, o 00:47
Model Lexusa: is200
Skąd:: krakoff
Kontakt:

Re: czujnik temperaturty gdzie szukać? IS 200

Post autor: zgooras »

zeby nie zakladac nowego tematu zapytam tu:
czy ktos wie jak jest podpiety czujnik temperatury zewnetrznej? Chodzi o to ze zapewne uklad klimatyzacji bierze z niego informacje zeby sie na mrozie nie wlaczac. I w zwiazku z tym czy jest on podpiety do ECU czy ma swoj osobny uklad? Mam zmienony silnik na 1JZ i od zakupu /is'a z JZ'em/ temp na zewnatrz nie dziala.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości