[is 200] przymulenie a olej

Awatar użytkownika
ccamillo
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2011, o 10:02
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [is 200] przymulenie a olej

Post autor: ccamillo »

Chyba będę musiał podjechać na komputer. Po garażowym resecie kompa, lepiej chodzi, ale po jakimś czasie przymulenie wraca.
Najpierw podaje na hamownie (bo jeszcze nigdy nie bylem :)) i sprawdzę jak to wygląda :) ... ledwo 200 wyciągnąłem (na niemieckiej autostradzie), wcześniej 220 nie było dużego problemu (też na niemieckiej autostradzie).
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [is 200] przymulenie a olej

Post autor: carinus »

Pod koniec tygodnia sprawdzam swojego lexa pod kątem zmulenia.Sprawdzę katy a jezeli będą drożne to odłączę lektrycznie instalkę gazu,po której nastąpiło zmulenie,i zobaczę czy to coś pomoże.
Napisz ccamillo co zdiagnozują u Ciebie,może mamy wspólny problem.
Awatar użytkownika
ccamillo
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2011, o 10:02
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [is 200] przymulenie a olej

Post autor: ccamillo »

carinus pisze:Pod koniec tygodnia sprawdzam swojego lexa pod kątem zmulenia.Sprawdzę katy a jezeli będą drożne to odłączę lektrycznie instalkę gazu,po której nastąpiło zmulenie,i zobaczę czy to coś pomoże.
Napisz ccamillo co zdiagnozują u Ciebie,może mamy wspólny problem.

Oki ... zastanawiam się na kupnem interfejsu, program już ściągnąłem :) ... ale taki interfejs to koszt 200zl, te na allegro za 80zł podobno są do amerykańskich. Nie wiem czym się różnią , ale tak mi odpisali.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [is 200] przymulenie a olej

Post autor: carinus »

Używam tego za 60 zł i działa dobrze,sprawdzam stan silnika i nie narzekam.Nie wiem czy mam wszystkie dostępne funkcje w każdym z programów,musiałbym porównać z innym modelem.
Awatar użytkownika
ccamillo
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2011, o 10:02
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [is 200] przymulenie a olej

Post autor: ccamillo »

Zamówiłem :D
Test na hamowni musi poczekać do następnego tygodnia.
Coś mam odczucie, że to przymulenie to może być sonda lub sterowanie przepustnicą (ale chyba przepustnicy nie sprawdzę na laptopie)
Awatar użytkownika
ccamillo
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2011, o 10:02
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [is 200] przymulenie a olej

Post autor: ccamillo »

carinus pisze:Pod koniec tygodnia sprawdzam swojego lexa pod kątem zmulenia.Sprawdzę katy a jezeli będą drożne to odłączę lektrycznie instalkę gazu,po której nastąpiło zmulenie,i zobaczę czy to coś pomoże.
Napisz ccamillo co zdiagnozują u Ciebie,może mamy wspólny problem.
Sprawdziłeś swojego Lexa? ... juz doczytalem, że masz OK :)
Ja tylko przeprowadziłem test drogowy na PCMSCAN. Generalnie wyglada ok, sondy za dwoma katami ładnie faluja (prawie identycznie), za trzecim trochę dziwnie się zachowuje, ale nie przerowadzilem właściwego testu dla tej sondy.
Troche mnie niepokoi Absolute Throttle Possision - 78%.
Test przyspieszenia wyszedl marnie - 10,5sek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości