[IS 200] Głośna praca silnika w pierwszych sekundach

Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [IS 200] Głośna praca silnika w pierwszych sekundach

Post autor: Mariano »

akira pisze:...powracając do mojej paranoi :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Jeśli chodzi o kontrolkę która gaśnie po kilku sekundach nic się nie zmieniło, ale, ale zbliża się wymiana oleju :klucz: i przy okazji będę miał okazję sprawdzić czy to nie opory filtra oleju są przyczyną tego stanu rzeczy (jak to niektórzy sugerowali :bor: ).
I tu moje pytanie...jakiej firmy filtr oleju polecacie co aby mieć pewność, że z jego strony wszystko będzie cacy i nie będzie blokował ciśnienia :crazy: ???

oryginalny 40-50 zł; widziałem kiedyś test porozbieranych filtrów i uwieżcie mi, że na tym nie ma co oszczędzać 10 złotych
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: [IS 200] Głośna praca silnika w pierwszych sekundach

Post autor: lukas78 »

Mariano pisze:
akira pisze:...powracając do mojej paranoi :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Jeśli chodzi o kontrolkę która gaśnie po kilku sekundach nic się nie zmieniło, ale, ale zbliża się wymiana oleju :klucz: i przy okazji będę miał okazję sprawdzić czy to nie opory filtra oleju są przyczyną tego stanu rzeczy (jak to niektórzy sugerowali :bor: ).
I tu moje pytanie...jakiej firmy filtr oleju polecacie co aby mieć pewność, że z jego strony wszystko będzie cacy i nie będzie blokował ciśnienia :crazy: ???

oryginalny 40-50 zł; widziałem kiedyś test porozbieranych filtrów i uwieżcie mi, że na tym nie ma co oszczędzać 10 złotych
Zgadzam się z przedmówca - załadować oryginał i mieć spokojną głowę.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [IS 200] Głośna praca silnika w pierwszych sekundach

Post autor: akira »

lukas78 pisze:
Mariano pisze:
akira pisze:... załadować oryginał i mieć spokojną głowę.
I tak właśnie zrobię :ok: . Powiedzcie m tylko jakiej firmy dają te filtry w serwisie??? Jestem z Łodzi, nie orientuje się ktoś gdzie tu mogę kupić taki oryginał?? ...serwis toyoty, inter cars, rynek bałucki :blush: ??? Gdybym znał nazwę producenta, to bym już wiedział o co się pytać. Tak, tak wiem mogę zawsze zadzwonić do serwisu do Warszawy, tak tylko pytam...może ktoś już wie :ok:
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: [IS 200] Głośna praca silnika w pierwszych sekundach

Post autor: lukas78 »

Filtr jest TOYOTA. Spokojnie zakupisz w serwisie toyoty.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [IS 200] Głośna praca silnika w pierwszych sekundach

Post autor: akira »

Dla zainteresowanych, filtr wymieniony. Kontrolka gaśnie w czasie o połowę krótszym niż wcześniej tj. niecałe 2 sekundy licząc razem z rozruchem, dosłownie chwilę po odpaleniu silnika :piwko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości