Zamulony is200

tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: tomekb »

własnie za niski przebieg moze byc przyczyna zamulenia, przeplywki w isie nie ma wiec nie ma ca ja sprawdzic sprawdzcie wyprzedzenie zaplonu bo mialem problem z przesunietym rozrzadem o pol stopnia choc to nie musi byc to a sprzeglo sie nie slizga wsumie jak sie nie przejedziesz innym egzemplarzem to nie mozna twierdzic czy cos jest zle. Podjedz na komputer tester toyoty mozre on cos wykaze. Kolega luxus mial problem z zamuleniem co okazało sie zapchanym katalizatorem po wycieciu kata jak reka odjol
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: Narf »

zawsze mozna jechac na hamownie, najlepiej maha a nie taka, ktora wskazuje pogode.
Awatar użytkownika
ccamillo
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2011, o 10:02
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: ccamillo »

Może sondy są zasyfione. Sonda żeby się oczyścić potrzebują 700st C ( z tego co pamiętam). Pogoń go w trasie.
Może to Twoje subiektywne odczycie, że kiepsko ciągnie.
Jak koledzy piszą, hamowania jest najlepszym sprawdzianem mocy.
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: Ralfx »

MoodY pisze:Z własnego doświadczenia, a chyba jakieś mam (Klexus może potwierdzić) wiem, że olej w skrzyni i moście nie pomoże na 100%.
A to byś się zdziwił. :biggrin2: Z mojego doświedczenia, a chyba też jakieś mam wiem że ludzie są kretynami. Nie pamiętam teraz ile oleju wchodzi do mojej skrzyni. Załóżmy że 2,5 litra. Jakże zdziwiony byłem jak sie okazało że poprzedni "mechanik" wlał 4 litry :) pewnie wlewał na zdjętej skrzyni i w dodatku przez otwór zlewowy... Teraz żeby zobrazować Ci jakie straty momentu miało moje auto: wyobraź sobie i porównaj chodzenie w wodzie po kolana a chodzenie w wodzie po szyje.
Jak widzisz wszystko może się zdarzyć, ja swojego z 8,0 do setki "odmuliłem" na 6,3 do setki.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
wolski81
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2011, o 10:13
Model Lexusa: GS
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: wolski81 »

Ralfx pisze: Jak widzisz wszystko może się zdarzyć, ja swojego z 8,0 do setki "odmuliłem" na 6,3 do setki.
Coś nie chce mi się wierzyć :sarcastic:
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: maxkow »

Sprawdz przelotowsc swoich wydechow jesli jest OK , zrob reset kompa , sparwdz jeszcze swiece i filtr powietrza , poszukaj dobrej prostej najlepiej autostrada lub expresowka i ogien :hobby:
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
MoodY
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 22 paź 2011, o 08:11
Model Lexusa: Gs430
Skąd:: Oberschlesien
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: MoodY »

Tak jak myślałem, diagnoza nie wykazała żadnych błędów. Gość, który mi to podpinał jeździ wolnossącym 2-litrowym Lancerem i mówi, że jedzie dużo gorzej niż mój Lex, więc chyba plecy mam za bardzo przezwyczajone do e30 V8, które ujężdżam na niedzielę. Trzeba będzie pomyśleć nad jakąś "dmuchawką" dla polepszenia wrażeń... Olej w skrzyni ... pomyślę :biggrin2:
Dzięki za sugestie.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku....., to już żaden problem...
Swapy, tuning, mechanika... poprawianie po drrrrrrruciarzach!!! - Hasło reklamowe 2012.
Awatar użytkownika
MoodY
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 22 paź 2011, o 08:11
Model Lexusa: Gs430
Skąd:: Oberschlesien
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: MoodY »

Jeszcze jedno. Jak zrobić reset kompa?
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku....., to już żaden problem...
Swapy, tuning, mechanika... poprawianie po drrrrrrruciarzach!!! - Hasło reklamowe 2012.
carfun

Re: Zamulony is200

Post autor: carfun »

MoodY pisze:Jeszcze jedno. Jak zrobić reset kompa?
Klema z acu na 15min i po kłopocie.
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Zamulony is200

Post autor: michalm320 »

carfun pisze:Klema z acu na 15min i po kłopocie.
A nie trzeba jakiegoś bezpiecznika wyjąć?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości