[IS 200] niska moc?

Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: [IS 200] niska moc?

Post autor: Damian87 »

jak wiemy w silniku 1GFE są zmienne fazy rorządu ( 4tyś RPM) do niedawna nie widziałem praktycznie żadnej różnicy przekraczając te magiczne 4 tyś. ale ostatnio auto zrobiło się jakieś takie słabe, mocy dostaje dopiero po przekroczeniu 4 tyś obrotów, jest to odczuwalne ale i dźwięk silnika się bardzo zmienia :biggrin2: Z jednej strony jest to fajne bo robi się coś jak VTEC w Hondzie ( tylko tam to wogóle głos był fantastyczny :) ), ale z drugiej strony co sie stało że auto na niższych obrotach tak osłabło? :szok:
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

[IS 200] niska moc?

Post autor: Jarek.K »

A i ja Tomaszów a raczej Piotrków Tryb. Srebrny IS :)
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: [IS 200] niska moc?

Post autor: jankess »

Sam jestem ciekaw ile zostało z serii pod maską choć z pupohamowni wynika że takie zarówno bmw e46 2.0 tdi jak i Acc 1.8 VTEC (akurat dokładnie te fury u mnie w rodzinie śmigają i każdym jeździłem), IS objeżdża bez najmniejszego problemu...może to za sprawą krótszego dyfra niż w przedliftach :biggrin2: no ale faktem jest że 1G to powolniak :/ przynajmniej na razie :twisted:
This IS it
Awatar użytkownika
chairles
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2012, o 15:30
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: IS 200 niska moc?

Post autor: chairles »

michalm320 pisze:
Damian87 pisze:nie zbyt często ale mieszkam po drugiej stronie ŁDZ, można by się może kiedy spotkać i w tedy bym zobaczył jak mój Lex wypada na tle innego IS-a?:)
Nie widzę przeszkód :)
tez sie chetnie przylacze na taki mini zlot gdzies w lodzi ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości