Zmiana silnika ?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: dS »

Myślę ze koszt nie powinien być wyższy niż montażu turbo. 1uz jest dość tani, do tego jakiś manual z Nyski też można kupić tanio i mamy V8 pod maska :biggrin2:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: tomekb »

graty to jedna a robota przy tym to drugie
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: dS »

Wiadomo że samo się nie zrobi i za robociznę trzeba zapłacić, ale nie będzie kosztowała nie wiadomo ile.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: michalllw »

Skrzynia z Nyski tez kosztuje, sprzeglo, flansza pod dzwon... Ja tam bym został przy automacie coraz bardziej się do niego przekonuje. Wbrew pozorom automatem też da się szybko sprawnie pojechać ale i tak manual to manual : :zryw:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: ledziu »

michalllw pisze:Skrzynia z Nyski tez kosztuje, sprzeglo, flansza pod dzwon... Ja tam bym został przy automacie coraz bardziej się do niego przekonuje. Wbrew pozorom automatem też da się szybko sprawnie pojechać ale i tak manual to manual : :zryw:
Tylko z automatem jest taki problem że jak lubisz strzelić ze sprzęgla do nie ma czym :biggrin2: i do tego utomat jest mniej przewidywalny wszystko robi z opóźnieniem.
Lex

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: Lex »

a po co zmieniać 1G jak można go dmuchać do woli :biggrin2:

ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: ledziu »

Lex pisze:a po co zmieniać 1G jak można go dmuchać do woli :biggrin2:
Takie dmuchanie do woli strasznie boli :biggrin2:
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: carsik »

taka ciekawa dyskusja i padła. Nie wiem czy Ci którzy piszą o wydumanych swapach myślą o samochodzie na ulicę ale jak chcą ożenić się z pojazdem na zawsze to jest bardzo dobra droga :biggrin2:
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: Travis »

carsik pisze:taka ciekawa dyskusja i padła. Nie wiem czy Ci którzy piszą o wydumanych swapach myślą o samochodzie na ulicę ale jak chcą ożenić się z pojazdem na zawsze to jest bardzo dobra droga :biggrin2:
A jaki to problem? Mam jeszcze dwa auta więc lexus może a nawet powinien służyć do przyjemności :biggrin2: zresztą przykład Michała pokazuje że można mieć auto z pazurem na co dzień.
Prawda jest taka że mój piździk ma 14 lat więc ani tego sprzedać ani też nic nie kupisz fajnego w podobnej cenie więc można się bawić. Trochę "euro gąbki" w to pójdzie ale myślę że warto ;)
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Zmiana silnika ?

Post autor: carsik »

moje pytanie dalej brzmi, ilu ludzi chce ożenić się z autem, a drugie na cholerę mi 300KM w aucie do codziennego przemieszczania.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości