[IS 200] dziwne klekotanie

Awatar użytkownika
chudyone
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 lut 2011, o 11:27
Model Lexusa: is200 sport cross
Skąd:: Straszyn
Kontakt:

Re: [IS 200] dziwne klekotanie

Post autor: chudyone »

miałem kiedyś coś podobnego w swoim i sprawe załatwiła zmiana filtra oleju na dobrej jakości. a olej przynajmnie ja leje 5w 30 i stosuje dobre filtry i stukanie minęło:) z tego co pamiętam podobny temat był już na forum. pozdro
kazber
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:01
Model Lexusa: brak
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: [IS 200] dziwne klekotanie

Post autor: kazber »

Dla mnie brzmi to jak popychacze hydrauliczne. Zapewne nie trzymają już dobrze oleju, albo olej jest niskiej jakości.

Sam powoli zaczynam poszukiwania zadbanego egzemplarza IS najlepiej IS300 SportCross i oglądając różne auta spotkałem się z tym zjawiskiem.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] dziwne klekotanie

Post autor: carsik »

może i by brzmiało jak popychacze hydrauliczne, gdyby były w tym silniku :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] dziwne klekotanie

Post autor: mikrus »

Hehe :)

No dzisiaj słuchajcie rano odpalam samochód i co słyszę? Cisza totalna... Nic kompletnie się nie działo. Hmm... Mam wrażenie, że warto by zacząć od wymiany oleju i kupić coś na prawdę dobrego tylko chciałbym by ktoś konkretnie coś polecił. Wiem, że jest od tego osobny wątek, ale chcę zakupić coś na prawdę z wyższej półki, bo nie jestem jakoś osobą która stara się eksploatować auto po najniższej linii oporu. Chodzi oczywiście o sam olej jak i filtr. Słyszałem, że dobre są Millersa czy jakoś tak? Jaką lepkość wybrać?
Pozdrawiam
Mikołaj
Palio
Lex user
Posty: 104
Rejestracja: 3 lip 2013, o 14:47
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

[IS 200] dziwne klekotanie

Post autor: Palio »

Jak masz zdrowy motor to 5W30 z serii EE z nanotechnologia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości