Kontrolka hamulca ręcznego i migająca TRC OFF

Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Kontrolka hamulca ręcznego i migająca TRC OFF

Post autor: jordi007 »

Witam długo to trwało ale ostatnie wydarzenia zmusily mnie do szybkiem reakcji zaczeło sie robic zimno i na stałe mi sie zapaliła kontrolka recznego i mrugało trc ale olalem lecz wczoraj juz sie przestraszyłem kontrola przestała działac i hamulce bardzo słabo załeczy hamowac.
mój przypadek brak oleju wiem ze mowiliscie zeby sprawdzic i tak zrobiłem ale okazało sie ze poprostu mi sie zwazył płyn wydawało mi sie ze jest, ale to tylko na zbiorniczku sie zrobiła skorupa a w srodku prawie pusto. zalałem płyn i po problemie lecz hamulce srednio sie poprawiły albo zapowietrzyłem albo do wymiany pompa
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Kontrolka hamulca ręcznego i migająca TRC OFF

Post autor: dzida »

sprawdź, bo masz gdzieś wyciek - nie ma prawa ubywać w takim stopniu nawet pomimo ścierania klocków
ja miałem też kontrolki i przy okazji wsadzania poliuretanów okazało się, że całą felga jest mokra od środka z wycieku z zacisku hamulcowego - regenerację przeprowadzałem kilka miesięcy wcześniej i mechanik się nie przyłożył
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: Kontrolka hamulca ręcznego i migająca TRC OFF

Post autor: jordi007 »

dzieki za rade, to samo mowił mi mechanik i jest na pewno jest wczoraj zauwazyłem na kostce przed domem i to po obu stronach z przody. wezme sie za to jak juz bedzie troszke cieplej bo od dawna narzekam na hamulce
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości