IS 250 Nie reaguje na nic

ODPOWIEDZ
paczboy
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, o 20:00
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Kraków
Kontakt:

IS 250 Nie reaguje na nic

Post autor: paczboy »

Witam serdecznie, przegladam forum i są podobne tematy natomiast nie widziałem dosłownie takich samych objawów jak u mnie i rozwiązania a elektryk się poddaje po miesiącu czasu.
Problem polega na tym że:
Auto przestało w ogóle reagować na pilot ani centralny zamek ani zapłon nie działa, po przyłożeniu pilota do przycisku jest tylko sygnał dźwiekowy i nic wiecej sie nie dzieje (dioda sie nie zaswieca w ogole na przycisku), kierownicy również nie odblokuje.
Bateria w pilocie nowa, akumulator sprawny, błędów brak, auto czasami wyrzucało komunikat key is not detected zazwyczaj działo się to dopiero gdy było odpalone i otworzyłem drzwi. Ale mimo to zawsze odpalał a teraz zero reakcji.
Aktualnie elektryk twierdzi że kupił nowy pilot i próbował kodować po czym podobno auto odpalało chwile i przestał znowu .
Będę wdzięczny za nakierowanie na rozwiązanie problemu , lub gdzie szukać bo auto stoi już 2 miesiące a od 1,5 miesiąca u elektryka.
Jestem z okolic krakowa więc jak by ktoś też znał odpowiednią osobę to prosiłbym o kontakt .
Awatar użytkownika
Popi
Lex user
Posty: 75
Rejestracja: 31 lip 2013, o 23:09
Model Lexusa: is 250
Skąd:: Wieden/Sosnowiec
Kontakt:

Re: IS 250 Nie reaguje na nic

Post autor: Popi »

Spróbuj wyjąć akumulator,i tam są kable od masy odkręć te śruby wyczyść najlepiej jakimś odrdzewiaczem popsikaj. Wyczyść też masę na silniku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości