IS350 - ograniczenie prędkości

Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IS350 - ograniczenie prędkości

Post autor: adamsky73 »

owczar pisze:w sieci jest sporo filmików jak ls430 rozpędza się do 260 mimo blokady do 250.
Blokady są zawsze do wartości licznikowych. "Ściągnięcie" blokady za pomocą HKS SLD jest banalne więc ludzie się chętnie bawia
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: IS350 - ograniczenie prędkości

Post autor: klexus »

gucio6 pisze:

P.S a jeśli uważasz że jest się czym szczycić to powinieneś te swoje argumenty przenieść do założyciela tematu ja się z BMkami nie ścigam :) :szok:
I poza tematem, co do oceniania mojej wyobraźni... Twoja musi być jednak bardzo WYBUJAŁA skoro masz skłonność do oceniania innych. U mnie oceniasz ją na jej BRAK to jednak chyba stawia cię w cieniu ludzi szanujących innych i promujących swoje EGO i swój samochód.

Nie odpisuje na tego typu i podobne zaczepki bo nie jestem dzieckiem (choć bardzo chciałbym znów nim być)

Jest różnica w ściganiu się z Bmw a Audi??
Moja wyobraźnia niestety bierze pod uwagę innych użytkowników dróg, masz tarcze hamulcowe jak IS 220d i myslisz ze zatrzymasz sie na ilu metrach 60??
Jesteś Mistrzem Prostej.
gucio6
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 09:16
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Bełchatów
Kontakt:

Re: IS350 - ograniczenie prędkości

Post autor: gucio6 »

klexus pisze:
gucio6 pisze:

P.S a jeśli uważasz że jest się czym szczycić to powinieneś te swoje argumenty przenieść do założyciela tematu ja się z BMkami nie ścigam :) :szok:
I poza tematem, co do oceniania mojej wyobraźni... Twoja musi być jednak bardzo WYBUJAŁA skoro masz skłonność do oceniania innych. U mnie oceniasz ją na jej BRAK to jednak chyba stawia cię w cieniu ludzi szanujących innych i promujących swoje EGO i swój samochód.

Nie odpisuje na tego typu i podobne zaczepki bo nie jestem dzieckiem (choć bardzo chciałbym znów nim być)

Jest różnica w ściganiu się z Bmw a Audi??
Moja wyobraźnia niestety bierze pod uwagę innych użytkowników dróg, masz tarcze hamulcowe jak IS 220d i myslisz ze zatrzymasz sie na ilu metrach 60??
Jesteś Mistrzem Prostej.

Mam zmienione hamulce jeśli chcesz wiedzieć. Ale akurat mi nie chodzi o ściganie a wszyscy tak to odbierają. Doskonale sobie zdaje sprawę że nie jedno przeciętne auto Kowalskiego szybciej się rozpędzi do 100 jak i 200. Ja tylko twierdzę że pomimo czasu jaki potrzeba do rozpędzenia tego auta rozpędza się do 260km/h LICZNIKOWEGO. I tego licznikowego się trzymam bo każdemu zawyżają liczniki i pewnie 99% kierowców nie posiada specjalistycznego urządzenia do tego aby prawidłowo określało prędkość.

*owczar... ty masz jakieś kompleksy wobec innych samochodów? Boli cie to że twoje wieeeelkie i cięęęęężkie auto nie jest specjalnie szybsze a jedynie odrobinkę od takiego prostackiego ISa? Nie jestem kierowcą brawurowym abym jeździł szybko, jednak wielu facetów widząc okazję do "sprawdzenia umiejętności" swojego samochodu to robi. Ty może tyle nie jechałeś bo może nie umiesz tak się rozpędzi,ć albo się boisz, albo nie masz czym, albo nie masz możliwości.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS350 - ograniczenie prędkości

Post autor: owczar »

Nie będę wdawal się w polemikę na takim poziomie. Napisze tylko, że prawdziwy mężczyzna sprawdza swoje umiejętności i możliwości na zamkniętym torze, a nie na publicznej drodze. Ściga się tam z innymi, a oni wiedzą ze sie z nimi ściga. Mężczyzna tym różni się od chlopca, ze nawet jeśli pojedzie szybko na drodze publicznej to się tym nie chwali na forach. To żaden wyczyn rozpędzić auto na prostej i wyprzedzić inne auta jadące na tempomacie.
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2015, o 22:38 przez owczar, łącznie zmieniany 1 raz.
Pe_pe
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 3 lis 2013, o 20:52
Model Lexusa: Gs430 mkIII, Rx400h, Sc430
Skąd:: WOT
Kontakt:

Re: IS350 - ograniczenie prędkości

Post autor: Pe_pe »

Panowie, kończmy z ta jałową dyskusją (klexus bardzo proszę, "kończ Waść, wstydu.......")
- patryk81995 - gratuluję naprawdę fajnego auta :smile:, Nie rozumiem chęci jego odblokowania (choć mnie też wkurzają ograniczenia :mad: ), lecz jeśli pragniesz to musisz udać się do ASO, tutaj prawdopodobnie nikt Ci nie pomoże, ponieważ nikt tego nie robił.
- gucio6 - żyj sobie dalej złudzeniami, lecz nie próbuj Nas przekonać o prawdziwości Twoich miraży. Nie będę z Tobą polemizował :dash:, ponieważ czuję, że już sprowadziłeś mnie do Swojego poziomu :crazy:, a zaraz pokonasz doświadczeniem.

A tak generalnie to życzę wszystkim zdrowych i pogodnych świąt. Odpoczynku i mniej napinki :biggrin2:.Aloha.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: IS350 - ograniczenie prędkości

Post autor: klexus »

KONIEC!!!
każdy następny post napisany nie na temat będzie skutkował ostrzeżeniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości