LEXUS IS II 250 AUTOMAT 2007r PAKIET START

ODPOWIEDZ
Prestige
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 12 lip 2019, o 20:11
Model Lexusa: IS 250 2007r
Skąd:: LIpsko
Lokalizacja: Lipsko
Kontakt:

LEXUS IS II 250 AUTOMAT 2007r PAKIET START

Post autor: Prestige »

Witam wszystkich serdecznie , dziś stałem się mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem Lexusa IS250 w automacie rocznik 2007.Samochodem jeździł głównie trasy starszy Pan i do końca nie pamięta jak to było z olejami itp.Chciałem mu od razu zaserwować pakiet stary , olej silnikowy , w dyfrze i w skrzyni oraz wszystkie filtry.Jakie na ten czas panowie oleje polecacie bo od razu chciałem zrobić zamówienie.



Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

LEXUS IS II 250 AUTOMAT 2007r PAKIET START

Post autor: ArtIS »

Ja teraz mam wlany Valvoline. Poprzednio był Millers i samochód jakby więcej palił a sam olej nie był w żadnym stopniu tak spektakularny, jakim go opisywali :)
Prestige
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 12 lip 2019, o 20:11
Model Lexusa: IS 250 2007r
Skąd:: LIpsko
Lokalizacja: Lipsko
Kontakt:

Re: LEXUS IS II 250 AUTOMAT 2007r PAKIET START

Post autor: Prestige »

No bo ludzie lubią sobie wmawiać że kupią drogi olej do starszego auta i zaraz się parametry poprawią.Ja rozumiem żebym nie lać jakieś taniego oleju ale te wynalazki po prawie 2 stówki za bańkę to przesada.Podzielam opinię mojego kumpla mechanika hobbystę że starsze motory a tym bardziej V są dość luźno pasowane i nie potrzebny im jakiś mega super drogi olej jak w nowych silnikach w porsche czy ferrari tylko dobrej klasy syntetyk.Najlepiej według mnie trzymać się producenta ale wolę Was zapytać jaki konkretny wlać mojej bestii :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości