IS250 wydajniejsze wtryski

cr@cker
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 7 lis 2016, o 10:10
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: IS250 wydajniejsze wtryski

Post autor: cr@cker »

carinus pisze:Jak chcesz iść tą drogą,to nie psuj tego samochodu,kup IS 220 za 10-15tys. i tam wkładaj co zechcesz,skoro musisz zmieniać wszystko oprócz silnika i kabelków,zostanie jeszcze więcej kasy na wydanie.Też chciałem zrobić podobne rozwiązanie i wyszło na to że zdecydowanie lepsze będzie wrzucenie silnika z IS200 z turbiną.Szybciej i taniej a mocy więcej.
Sam sobie kup IS220 za 10-15tys. Pytam o wtryskiwacze a ty mi zakazujesz robienia czegoś przy moim aucie. Turbo i SWAP są ok ale już kompresor nie jest fajny ?? ... szybciej i taniej było by wrzucić UZ ;) albo 2JZ ...
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS250 wydajniejsze wtryski

Post autor: ledziu »

cr@cker pisze: -pierwsze co to nie idę w 400 czy 500 KM nie taki jest mój cel. Kompresor zapewne Eatom M45 bo M62 ma swoje bolączki z elektrosprzęgłem. Prawdopodobnie z ECU MASTER wleci ECU TUNER 3
- Ekonomia 35K wart jest w tej chwili IS250 65 tys. IS350 110 tys. ISF tak więc do 350 dokładam 30 tys. czyli drugie tyle a do ISF 3 lub 4 razy tyle ... Podniesienie mocy do 250, 270 KM wystarczy mi w zupełności
Nie obraż się :piwko: ale widać że za bardzo nie masz pojęcia o czym piszesz.
cr@cker pisze:myślę że nie przekroczę 5 max 7 tys.


To w sumie ratuje ten "projekt" czyli jaka kasa taka jazda :biggrin2:

Dlatego zaproponowałem Ci 350kę bo myślałem bardziej o jeżdzie niż o dłubaniu dla dłubania :ok:

Co do wtrysków wstrzymaj się do strojenia :ok:

p.s.

Dla przybliżenia tematu z moich starych zasobników:
http://www.megamanual.com/v22manual/minj.htm
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, o 18:31 przez ledziu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: IS250 wydajniejsze wtryski

Post autor: carinus »

cr@cker pisze: Sam sobie kup IS220 za 10-15tys. Pytam o wtryskiwacze a ty mi zakazujesz robienia czegoś przy moim aucie. Turbo i SWAP są ok ale już kompresor nie jest fajny ?? ... szybciej i taniej było by wrzucić UZ ;) albo 2JZ ...
Niczego nie zakazuję,tylko później nie płacz że są problemy z samochodem,skoro nawet nie ogarniasz doboru większych wtryskiwaczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości