IS250 PRZELOT!

dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: IS250 PRZELOT!

Post autor: dygus »

I tak tez zrobilem...:) Fenix sie nie mylil efekt naprawde robi wrazenie. Przy normalnej jezdzie nic kompletnie nie slychac w momencie dodania gazu zaje... dzwiek:). Przy montażu cykałem się odłączyć przepływkę żeby uniknąć błędów i mam wrażenie że auto po założeniu zestawu zrobiło sie zamulone. Przekręciłem ją w całości bez odpinania wsuwki. Błąd?
Awatar użytkownika
wolnemiasto
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 16 lis 2015, o 00:16
Model Lexusa: jeszcze brak
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: IS250 PRZELOT!

Post autor: wolnemiasto »

jaki koszt tych modów?
meble, krzesła, fotele - biurowe, hotelowe, restauracyjne... http://www.alias.org.pl
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 350
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: IS250 PRZELOT!

Post autor: przemosc »

Ludzie nie porównujcie wkładki/stożka do wydechu (już nie wspominając o kpl. przelocie). Wiem, bo osobiście mam założoną puszkę końcową z Proex a kumpel (tez w IS300) ma CAI. Dwa różne dźwięki i każdy fajny i ciekawy na swój sposób i zależny od upodobań właściciela. K&N daje efekt metalicznego dźwięku (trochę "wyjący") a puszka czy kpl wydech to co innego - można podbić basy, można go zrobić a'la LFA itd. Także jeśli zależy Ci na porządnej zmianie głosu auta to zdecydowanie zainwestuj w wydech :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości