is250 vs is350 :)

Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: klexus »

wOOx pisze:1000 km na miesiac max 1200. Chetnie 350 ale do 70 tys to ciężko taki znaleźć.
350 cieżka sprawa w tej kasie, zależy czego oczekujesz od samochodu, wiem że każdy z nas chciał by mieć pod prawym butem 300KM ale ile będziemy sie tym bawić i gdzie? na tych dziurawych drogach chyba nie bardzo, ja jeśli mogę zasugerować brałbym 250 do codziennej jazdy, jest w czym wybierać przy zakupie, napewno mniejsze koszty utrzymania.
Ja u siebie też bym chciał mieć 450KM ale jak tak czasem jade po tych wsiach to nie ma gdzie tego wykorzystać i stwierdzam ze obecna moc wystarczy.
Niech kolega przed zakupem pojeździ trochę tym IS-em bo ponoć prawe kolano obija sie o konsole i robi sie niewygodnie,
wOOx
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 16 lis 2010, o 20:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: wOOx »

Miałem wypożyczonego IS 250 F sport z salonu. Nie zauważyłem czegoś takiego wzrost mam normalny 180 cm. Chciałoby się 350 tkę i nawet może bym nawet rozbił świnkę, ale nie ufam samochodom z USA ;) bo sam to kiedyś sprowadzałem z USA byłem w USA na takich Carl Lot`ach i wiem jak to wygląda...
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: janasek »

Co to są te Carl Loty? Aukcje?

Pozdro
Luxusem jadę... :)
wOOx
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 16 lis 2010, o 20:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: wOOx »

Car Lot to poprostu komis ale przeważnie o rozmiarach boiska do piłki nożnej i większe :)
Awatar użytkownika
IgoR_KilleR
Lex user
Posty: 262
Rejestracja: 3 paź 2010, o 10:00
Model Lexusa: Is 200
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: IgoR_KilleR »

A czemu im nie ufasz?
wOOx
Lex user
Posty: 127
Rejestracja: 16 lis 2010, o 20:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: wOOx »

Jesli auto nie jest na mienie przesiedleńcze to zazwyczaj jest przywiezione jako uszkodzone dla zaniżenia wartości. Import z USA przestał się opłacać już.
mamut55
Lex user
Posty: 163
Rejestracja: 9 lut 2016, o 22:42
Model Lexusa: IS 350
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: mamut55 »

Przepraszam za odkop ale nakoś nie umiem znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie. Mianowicie jaki jest rozrząd w IS 350? Bo mnie się obiło o uszy, że w tym silniku jest rozrząd na łańcuchu. Prawda to?
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: firlejak »

tomekb pisze: Diesle nie sa wadliwe sa skaplikowane nie wazne czy to vw czy mercedes czy toyota czy peugot mysle ze nie ma co je traktowac jako wadliwe kosztuja w serwisowaniu. Mysle ze jakby nie brak automatu w dieslu bym sie sam nad nim zastonowil za pare lat jak cena bedzie osiagac moj polap, a tak to szykuje sie prawdopodobnie na is250 na LPG badz GS300 za pare lat oczywiscie bialaek zostaje w domu :)
is250/is350 w lpg odpadają przez bezpośredni wtrysk paliwa, Instalacja kosmicznie droga w montażu i serwisowaniu, a poza tym nie znam ludzi którzy potrafią to zrobić dobrze, a co dopiero serwisować po nieudanym montażu.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: Dawid0ss »

firlejak pisze:
tomekb pisze: Diesle nie sa wadliwe sa skaplikowane nie wazne czy to vw czy mercedes czy toyota czy peugot mysle ze nie ma co je traktowac jako wadliwe kosztuja w serwisowaniu. Mysle ze jakby nie brak automatu w dieslu bym sie sam nad nim zastonowil za pare lat jak cena bedzie osiagac moj polap, a tak to szykuje sie prawdopodobnie na is250 na LPG badz GS300 za pare lat oczywiscie bialaek zostaje w domu :)
is250/is350 w lpg odpadają przez bezpośredni wtrysk paliwa, Instalacja kosmicznie droga w montażu i serwisowaniu, a poza tym nie znam ludzi którzy potrafią to zrobić dobrze, a co dopiero serwisować po nieudanym montażu.
Ciekawe swoją drogą, kiedy pojawią się pierwsze sztuki mk3 z kuchenką gazową pod maską ;-)
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: is250 vs is350 :)

Post autor: firlejak »

Dawid0ss pisze:
firlejak pisze:
tomekb pisze: Diesle nie sa wadliwe sa skaplikowane nie wazne czy to vw czy mercedes czy toyota czy peugot mysle ze nie ma co je traktowac jako wadliwe kosztuja w serwisowaniu. Mysle ze jakby nie brak automatu w dieslu bym sie sam nad nim zastonowil za pare lat jak cena bedzie osiagac moj polap, a tak to szykuje sie prawdopodobnie na is250 na LPG badz GS300 za pare lat oczywiscie bialaek zostaje w domu :)
is250/is350 w lpg odpadają przez bezpośredni wtrysk paliwa, Instalacja kosmicznie droga w montażu i serwisowaniu, a poza tym nie znam ludzi którzy potrafią to zrobić dobrze, a co dopiero serwisować po nieudanym montażu.
Ciekawe swoją drogą, kiedy pojawią się pierwsze sztuki mk3 z kuchenką gazową pod maską ;-)
Na pewno coś wymyślą ciekawego, ostatnio znajomy gazownik mówił że ktoś pytał o gaz do hybrydy ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości