GS300 - uszczelka pod kopułą zaworów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
noangels
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 16 gru 2010, o 20:42
Model Lexusa: GS300 MK1
Lokalizacja: P-ń
Kontakt:

GS300 - uszczelka pod kopułą zaworów

Post autor: noangels »

Witam,
mam problem z poceniem sie na uszczelce pod kompułą zaworów, ostanio zauważyłem że coraz mocniej olej widać. A niebezpieczne jest po spływa po rozdzielaczu kabli zapłonowych na alternator. Boję się że może go uszkodzić. Bylem się pytać w salonie Lexa i Toyoty o cene to jedna uszczelka 80 zł, ale wymiana 600 zł w lexusie. Ale podobno jeszcze bede musiał wymienić uszczelki od świec i kolektora(chyba). A druga sprawa to mam jakiś ucięty kabel od czujnika co jest w prawym przednim amorku od góry zamocowany. Tzn nie wiem czy do konca to czujnik ale ma napewno 3 a moze nawet 4 żyły . Nie wiem co to. Wracając do tematu uszczelki to nie wiem co zrobić bo już raz naciąłem się na mechaników z poznania i nie jestem do nich ufny. Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: GS300 - uszczelka pod kopułą zaworów

Post autor: stachulex »

moge ci pomoc kolego bo chyba jestes z okolic poznania.jezeli chcesz to wymienie ci ta uszczelke,pomoge Ci tez w zalatwieniu takiej uszczelki.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
noangels
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 16 gru 2010, o 20:42
Model Lexusa: GS300 MK1
Lokalizacja: P-ń
Kontakt:

Re: GS300 - uszczelka pod kopułą zaworów

Post autor: noangels »

Tak jestem z Poznania. Ratujesz moją kieszeń dobry Samarytaninie:) Daj jakis namiar na pw i się zgadamy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk1 1993-1997”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości