Pierwszy poważniejszy problem GS430 Niechętnie odpala na -

klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Pierwszy poważniejszy problem GS430 Niechętnie odpala na

Post autor: klinikalpg.pl »

Teoretycznie trudno wykluczyć... Jest chyba sporo czynników mających na to wpływ.
Odnośnie reduktora nie mam pomysłu. Ale można teoretyzować, że zachowanie syfu (jakieś mazuty chgw co - cięższe frakcje zaklejające ) we wtryskiwaczach jest zależne od temperatury, jak również uszczelnienia wtryskiwacza też mogą zmieniać właściwości w zależności od temperatury.
Ale nie ma co teroretyzować imho - zakręcaj gaz przetestuj na benzynie i będzie wiadomo.
Nowy00
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 11 gru 2017, o 10:30
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Pierwszy poważniejszy problem GS430 Niechętnie odpala na

Post autor: Nowy00 »

Właśnie o to chodzi że jak były mrozy ostatnio tak do -5 i zakręcałem butle na noc odpalał elegancko. W weekend było na plusie i zapomniałem zakręcić butle i też elegancko odpalał. Od momentu tego kiepskiego odpalania tankowałem gaz 2 razy a temp nie spadały na takie minusy... max może -1. Więc tak rozmyślam czy może kiepski gaz był, poleciał jakiś syfek ma wtryski i w minusach ten syfek się zaklejał... Pytam bo w miarę możliwości chciałbym się przygotwać na wizytę u gazownika bo gaz na gwarancji(przeglądy robione) ale mam prawie 200km więc chciałbym w miarę możliwości przedstawić swój problem dość konkretnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości