GS 300 MK II - opadanie obrotów, dziwne zachowanie silnika

ODPOWIEDZ
Markuss777
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2013, o 17:29
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Koszalin
Kontakt:

GS 300 MK II - opadanie obrotów, dziwne zachowanie silnika

Post autor: Markuss777 »

Witam Wszystkich.

Myślałem, że mój GS będzie niezniszczalny :biggrin2: ale cóż...do rzeczy. Jadę sobie spokojnie 100km/h ( auto rozgrzane, jechałem z pół godz. ) zwalniam na "zabudowanym", zakręt 90 stopni ( prędkość z 30km/h ) i lex zaczął nie reagować normalnie na gaz. Reagował jakby z lekkim opóźnieniem oraz przy mocniejszym wciśnięciu gazu dziwnie chodzi jakby na 5 garów przez chwilę ( inny dźwięk silnika ) Spadał z obrotów niemiłosiernie. Zjechałem na pobocze i na jałowym biegu zaczęły się coraz wolniejsze obroty, aż zgasł :szok:

Myślałem, że może to LPG więc przełączyłem go na PB i dalej walka z obrotami z 750 spada na jakieś 300-200 i tak w kółko. Powalczyłem trochę gazem, przełączyłem na LPG znowu i dodając gazu mocniej w końcu wszystko się unormowało.

Dodam, że nigdy ale to nigdy, nie było nawet najmniejszego niepokojącego objawu w postaci falujących obrotów, nieodpalanie od pierwszego razu, czy jakiś CHECKów. Co to może być? cewka, świece, przewody, wysokiego napięcia??? Zrobiłem nim około 25tys. km

Po incydencie zrobiłem, ok. 120 km i chodzi jak pszczółka, pytanie do kiedy?

Jakieś sugestie?

PZDR
www.greenwoodshop.pl - Producent CBD i premixów do epapierosów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości