GS 430 Nowy wydech

lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: lukas78 »

ghostmateus pisze: A tak wracając do tematu przewodniego (jakby ktoś nie wiedział co nim jest) czyli wydechu dzisiaj dokonałem naprawy tego pęknięcia czyli zrobiłem pierścień z grubościennej rury, dosyć szeroki żeby było cacy i obspawałem więc jest na razie git. :ok:

Tylko wyszła sprawa taka(jak podejrzewałem), że sonda jedna jest na wykończeniu a druga już pada przez co jest zwiększone spalanie. Teraz kieruje pytanie do osób które wymieniały sondy ile one kosztują i gdzie je można dostać w miarę najtaniej?
Czyli jednak wstawka... :biggrin2: - żartuję - też bym tak pewnie tymczasowo temat załatwił.
Apropo wcześniejszego Twojego zapytania o używane kominy np. typu greddy - to możesz być spokojny, bo jest to przeważnie kwasiak, który przeżyje auto. Legato97 ma przy Swoim gs takie kominy zamontowane i są :ok:

Odnośnie sond -to o ile dobrze pamiętam, jakiś czas temu właśnie Yarecki miał na sprzedanie sondy - czy najtaniej? nie wiem - napisz do niego, albo zadzwoń :bor:

ps. sorry kolego za zaśmiecanie tematu, ale jak ktoś bezpodstawnie nazwał by Twoje auto padaką, to też byś pewnie nie pozostawił tego bez komentarza. Proszę moderatorów o usunięcie zbędnych postów.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, o 21:47 przez lukas78, łącznie zmieniany 1 raz.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: krzywydg »

Wracając jeszcze do Tematu wydechu z kwasowki, to jeśli nie chcesz pakować tyle kasy to zawsze możesz zrobić wydech ze stali żarówek, koszt ok 1000zl bez puszek końcowych. I możesz go zrobić za kątami lub wogole katy wywalic, wedle uznania ;) ja mam u siebie od kolektorów do polowy auta wydech z zarowej cena 500zl, a później kwasowke i na końcu HKS silencer. jak masz tylko ochote i kasę na zabawę to warto próbować. Ale na twoim miejscu wrzucił bym tam wstawek za 100zl i pierdolil. Lepiej byś hamulce zmienił i szpere zalozy, to bys miał trochę zabawy i banana na twarzy :) :D :zryw:
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: ghostmateus »

Elo mam pytanie odnośnie dźwięku który jest na załączonym filmiku (sekunda 18-19 i 24-25). Jest to dźwięk na zimnym silniku :ireful3: ("czasami" gdy leciutko zatrzęsie silnikiem) lub na rozgrzanym (głównie przy schodzeniu z obrotów przy samym końcu) jakieś metalowej osłony lub rozwalony kat tylko nie mam tego jak teraz sprawdzić. Pytam bo może ktoś już coś takiego miał i udało mu się to zlikwidować? :scratch: :shout:



PS. Ktoś jest w stanie dorwać tanio uszczelki na wydech pomiędzy katem a kolektorem? oraz katem i resztą wydechu?
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: owczar »

Wpisz sobie numer oem na sklep intercars. Zamienniki spokojnie dostaniesz. Nakretki też, bo moga byc potrzebne.
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: ghostmateus »

Nie do końca czaje co na toyodiy jest zapisane jako uszczelka pomiędzy kolektor a katalizator no chyba że ktoś ma oem numery?
Awatar użytkownika
melexem
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 16 paź 2015, o 07:49
Model Lexusa: GS430 MKIII
Skąd:: Ząbki
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: melexem »

Odgrzeję kotleta, moje wydechy końcowe nie wyglądają zbyt ładnie. chciałbym je wymienić na nowe - nie koniecznie ori chociaż też mogą być - po prostu coś co wygląda dobrze w sensie końcówek oraz w miarę cicho pracuję. Orientuje się ktoś co można zakupić żeby pasowało bez wielkich przeróbek? Zdaję sobie sprawę że tłumiki z allegro nie będą pasować idealnie ale tak żeby w miarę pasowało. Może byt ciut głośniej niż w oryginale.
LEX GS430 MKII
JEEP GRAND CHEROKEE 5.2 V8
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: dS »

Podjedź do Zielonki do Auto-Stach na Poniatowskiego. Coś ci dobiorą i zamontują.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
melexem
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 16 paź 2015, o 07:49
Model Lexusa: GS430 MKIII
Skąd:: Ząbki
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: melexem »

ds dzięki - robiłeś u nich wydech do swojego?
LEX GS430 MKII
JEEP GRAND CHEROKEE 5.2 V8
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: dS »

Ja kupiłem L już z przerobionym wydechem.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: GS 430 Nowy wydech

Post autor: ghostmateus »

dS pisze:Ja kupiłem L już z przerobionym wydechem.
Masz gdzieś nagranego swojego :LEXUS: ? Pytam bo przymierzam się do zrobienia swojego na 2 lub 4 puchach przelotowych. Mi to będzie robić Zebek Exhaust Performance w Opolu tylko jeszcze muszę dozbierać kaskę :secretyb:
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości