GS MKII - 2JZ-D87

ODPOWIEDZ
MJW
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:21
Model Lexusa: GS300/430
Skąd:: Gniezno
Kontakt:

GS MKII - 2JZ-D87

Post autor: MJW »

Witam,

Czy słupki silnika w przedlifcie (2JZ-GE) i polifcie ("dooznaczenie" -D87) się czymś różnią?

Z góry dzięki za info
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: GS MKII - 2JZ-D87

Post autor: BeeMiX »

Nie
MJW
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:21
Model Lexusa: GS300/430
Skąd:: Gniezno
Kontakt:

Post autor: MJW »

Dziękuje za konkretną odpowiedź ;)
Ciekawe swoją drogą dlaczego silniki(golasy) z polifta (219KM) cenią sobie zdecydowanie bardziej i argumentem nie są chociażby ich mniejsze przeloty....
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re:

Post autor: ledziu »

MJW pisze:Dziękuje za konkretną odpowiedź ;)
Ciekawe swoją drogą dlaczego silniki(golasy) z polifta (219KM) cenią sobie zdecydowanie bardziej i argumentem nie są chociażby ich mniejsze przeloty....
Bo to nie ma znaczenia... tak jak wszyscy mówią że 3uz jest słabszy od 1uz tylko jakie ma to znaczenie dla kogoś kto nie kręci niuta...

A co do samych przelotów to nie wiem czy są mniejsze czy większe ważne co i jak mogą obsłużyć więc mówienie o tym jest jak zawsze podniecające ale tylko dla tuningowców teoretyków :biggrin2:
MJW
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:21
Model Lexusa: GS300/430
Skąd:: Gniezno
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: MJW »

ledziu pisze: A co do samych przelotów to nie wiem czy są mniejsze czy większe ważne co i jak mogą obsłużyć więc mówienie o tym jest jak zawsze podniecające ale tylko dla tuningowców teoretyków :biggrin2:
Sorry ledziu za mój "slogan" bo z niego wynikło małe zamieszanie...pisząc "przeloty" miałem na myśli przebiegi silników oferowanych na rynku wtórnym do sprzedaży ;)
A moje pytanie było czysto pragmatyczne bo będzie do przełożenia silnik w GSie a kogo zapytać jak nie was :podziw:
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS MKII - 2JZ-D87

Post autor: ledziu »

Sorki :piwo: myślałem że masz plany co do "przelotów" głowicy w celu wejścia na wyżyny pałera :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości