FILTR PALIWA - LEXUS GS 450H

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
d2943
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 31 maja 2015, o 21:56
Model Lexusa: GS
Skąd:: Niemcy
Kontakt:

FILTR PALIWA - LEXUS GS 450H

Post autor: d2943 »

witajcie, czy wiecie może czy / gdzie Gs 450h MK3 ma filtr paliwa?
pozdr
JanB
Lex Driver
Posty: 371
Rejestracja: 29 lip 2012, o 21:37
Model Lexusa: GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: FILTR PALIWA - LEXUS GS 450H

Post autor: JanB »

Zaciekawiony Twoim pytaniem zacząłem trochę szukać i znalazłem to: http://pat-pump.en.alibaba.com/product/ ... 30351.html
Jeśli to chodzi o ten własnie filtr to jest on wkręcany w zbiornik paliwa. W moim poprzednim GS300 MK2 filtr był dostępny po zdemontowaniu tylnej kanapy. A w naszych modelach szczerze powiem - nie wiem, ale pewnie gdzieś tak z tyłu... :laugh1:
Pozdrawiam
JanB
Awatar użytkownika
d2943
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 31 maja 2015, o 21:56
Model Lexusa: GS
Skąd:: Niemcy
Kontakt:

Re: FILTR PALIWA - LEXUS GS 450H

Post autor: d2943 »

hmm... to wygląda jak pompa paliwa.... i mówisz że tam gdzieś w środku zakopali filtr.... :) to się wymienia co jakiś czas? nasza bena nie jest jakaś super.. w dieslach co 30tys robiłem wymiany.. a tu pewnie od nowości.
pozdr
JanB
Lex Driver
Posty: 371
Rejestracja: 29 lip 2012, o 21:37
Model Lexusa: GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: FILTR PALIWA - LEXUS GS 450H

Post autor: JanB »

Kolego, jak będę za 3 tygodnie na Lechickiej w serwisie, to zapytam o ten filtr. Jak jeździłem GS300 MKII też chciałem zmienić ten filtr, ale nie zdążyłem, bo auto sprzedałem. Tam podobno się czyści tylko siatkę na filtrze, o ile jest brudna. Tak, więc myślę, że w GS MKIII też filtr jest dostępny od góry zbiornika paliwa, ale nie wiem jaki jest dostęp do tego zbiornika w hybrydzie. Nie panikuj. Na pewno ten filtr się nie zatka.
Pozdrawiam
JanB
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk3 2005-2012”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości