Wysokie spalanie GS300.

hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Wysokie spalanie GS300.

Post autor: hydrant23 »

o w mordę pali jak HEMI ..... max 15 i to w mieście ludziska się chwalą że i po mieście poniżej 13 schodzą ... mi 430 więcej niż 16 średnio nie brał beny , a stary 2jzge'98 w mieście do pracy 8km w jedną stronę w 15 się mieścił , a jeździłem żwawo
kuskus83
Lex user
Posty: 176
Rejestracja: 1 maja 2015, o 08:33
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warm - Maz
Kontakt:

Re: Wysokie spalanie GS300.

Post autor: kuskus83 »

No to za wiele kolego mi nie podpowiedziales :piwko:
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Wysokie spalanie GS300.

Post autor: zender »

adrian_o pisze:Pierwszy raz jeżdżę automatem i mam takie pytanko. Ile powinien spalać samochód w trybie PARKING? Bo na tym displayu - obecne spalanie kreska sięga ponad 30 litrów, czyli maksimum. A konkretnej liczby nie znam, bo tego już wyświetlacz nie podaje.

Druga sprawa - jeżdżę po mieście. I AVG podaje mi średnie spalanie nawet do 25 litrów. Dziś mi co prawda spadło do 20-21, ale właśnie takie są granice. 20-25 litrów. Czy to jest normalne? Dodam, że zalałem PB95 choć z tego co wyczytałem, to właśnie powinienem 98. Jak to jest?

Witam

Jedź na serwis i upewni się ze wszystko masz zrobione wg książki. Ja tylko dodam ze przy okazji wymiar świec została wyczyszczona i wyregulowana przepustnica. Efekt dużo spokojniejszy harmonijny dźwięk silnika orazzz spalania o blisko 1ltr niższe ! a to wszystko 3 miesiące przed sprzedażą auta. Zaluje teraz perspektywy czasu ze od razu nie zrobiłem tego po zakupie.

moje wynika min to 7.2 l jazda zgodnie przepisami mieszana miedzy 50 km/h a 80km/h , jazda po mieście 9.5 do 10.5 l , jazda autostrada Slask-Pomorze 8.3 - 9l .... jeżeli było powyżej 140km/h no to juz nam spalania szlo w gore nawet do 10.5

11l :szok: ...takiego wyniku nie miałem u siebie nigdy , nawet przy padającym deszczu i zimie. Dodam tylko ze auto miało mały przebieg 60-85 tys km

zender
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk3 2005-2012”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości