Zawieszeni pneumatyczne Lexus RX 300

Problemy dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
wiernymis
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2017, o 23:45
Model Lexusa: rx300
Skąd:: Slough
Kontakt:

Zawieszeni pneumatyczne Lexus RX 300

Post autor: wiernymis »

Na poczatku chcialem Was wszystkich pozdrowic. Jezdze od niedawna tym autkiem. Podczas kazdego uruchomiania, oraz przy wlaczeniu wstecznego biegu,dochodza do mnie odglosy pompy. Cy taka sytuacja to norma ? Podzcas jazdy pompa tez wlacza sie co jakis czas. Czy jest to oznaka nieszczelnosci ukladu pneumatyczneg ? Podczas ustawiania wysokosci przeswitu ( jezdze na najnizszym ustawieniu ) , natomiast przy kolejnych uruchamianiach pojazdu przestawia sie samo na sredni przeswit. Czy komputer nie pamieta mojego ustawienia ? Prosze rowniez o wskazowki jak dbac o ten samochod , zeby odwdzieczyl sie swoja bez awaryjnoscia? Czy naped na 4 kola jest zalaczony caly czas ? W miejscu kola zapasowego mam zbiornik na gaz. Wybieram sie do kraju i boje sie o aworie kola. Czy uszczelniacze ze sprezonym powietrzem sa w stanie napompowac kolo 18 calowe ? Masa pytan jak na nowicjusza przystalo.
wiernymis
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2017, o 23:45
Model Lexusa: rx300
Skąd:: Slough
Kontakt:

Re: Zawieszeni pneumatyczne Lexus RX 300

Post autor: wiernymis »

Duzo osob przeczytalo moj post , lecz nikt nie zabral stanowiska. Ostatnio zauwazylem , ze przeswity miedzy kolami a blotnikiem sa na kazdym kole inne. Na przednich kolach roznica jest ok. 4 cm. Czy mozna to jakos wyregolowac? Bede wdzieczny , za kazda porade.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości