Witam i o atrapę NX pytam:)

Jesteś nowym użytkownikiem? przeczytaj zanim napiszesz coś na Forum

Witam i o atrapę NX pytam:)

Postprzez TomiNX » 28 sty 2022, o 16:05

Witam wszystkich posiadaczy aut marki Lexus. Jestem posiadaczem Lexusa NX 200t z 2017roku. Moje pytanie dotyczy atrapy - grilla przedniego zderzaka. Otóż jakiś czas temu uszkodziłem swoją atrapę i chcę ją zmienić. Zauważyłem, że atrapy wraz z chromowym obramowaniem w modelach po lifcie są o wiele ciekawsze niż ta moja podstawowa sprzed liftu. Pytanie brzmi, czy demontując górną i dolną część atrapy w moim modelu sprzed liftu, atrapa składająca się z jednego całego modułu po lifcie czasem by nie pasowała do mojego zderzaka? Wiem, że jest jeszcze rozwiązaniem poszukanie atrapy sprzed liftu z wersji NX f sport, bo też jest o wiele ładniejsza niż ta moja podstawowa. Ale gdyby okazało się, że te po lifcie jednak pasują, to byłoby super odświeżenie starszego zderzaka. Może moje pytanie jest banalne i próżne, ale skoro i tak mam uszkodzenie, to można się pobawić;) Z góry dziękuję za wszelkie sugestie, namiary na rozwiązania i pozdrawiam.
TomiNX
Nowy lex user

Model Lexusa: NX

Powrót do Informacja dla nowo zarejestrowanych użytkowników